Körfez’de imarla ilgili taraflar bir araya geldi.

Körfez Belediyesi ile müteahhit firmalar ve proje müellifleri bir araya gelerek yaşanan sorunları değerlendirip çözüm önerilerini dile getirdiler.Körf...

BÜYÜT

Körfez Belediyesi ile müteahhit firmalar ve proje müellifleri bir araya gelerek yaşanan sorunları değerlendirip çözüm önerilerini dile getirdiler.

Körfez Belediyesi toplantı Salonunda gerçekleştirilen ve Belediye Başkan Yardımcısı Selattin Kabadayıoğlu’nun başkanlık ettiği toplantıya; Körfez Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Yüksel Özdemir, Yapı Kontrol Müdürü Ömer Sayar, imar müdürlüğü görevlileri ile müteahhit firmalar ve proje müellifleri bir araya geldiler. Müteahhit firmaların temsilcileriyle, proje müellifleri ayrı ayrı yapılan toplantılarda değişen yönetmelikler, uygulamada yapılan yanlışlar masaya yatırılarak, alınması gereken önlemler sıralandı.

DEPREMİ UNUTMAYALIM
Körfez İlçede imar disiplininin bozulmaması için her türlü önlemi aldıklarını vurgulayan Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Selattin Kabadayıoğlu, “İmar bakımından en problemsiz ilçelerden birisi konumundayız. Yapı denetim ekiplerimiz sürekli olarak sahadalar. İmarda yapılacak hatanın pardonu olmadığını hepimiz biliyoruz. 17 Ağustos 1999’da yaşanan deprem felaketini unutmayalım” diye konuştu.

21 Aralık 2012 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR