İZMİT “YENİLİK TRANSFERİ PROJESİ” NE ORTAK OLDU

Avrupa Birliği Leonardo da Vinci programın kapsamında finanse edilen ve İngiltere’den Bhagavat Educational Trust’ın koordinatör olduğu, İtalya, İspany...

BÜYÜT

Avrupa Birliği Leonardo da Vinci programın kapsamında finanse edilen ve İngiltere’den Bhagavat Educational Trust’ın koordinatör olduğu, İtalya, İspanya, Bulgaristan ve Türkiye’nin katılımcı olduğu ’Yenilik Transferi’ projesine İzmit Belediyesi’de katıldı.

İzmit Belediyesi temsilcilerinin Bulgaristan’da yapılan koordinasyon toplantısına katılması ile dahil olduğu “Yenilik Transferi Projesi” hayat boyu öğrenme anlayışı çerçevesinde, bireyin günümüz mesleki eğitim sistem ve uygulamalarının hızla değişen koşullarına uyum sağlaması ve sektörlerin rekabet güçlerinin artırılmasına katkıda bulunmak amacıyla yenilikçi araç ve yöntemlerin geliştirilmesini teşvik etmek ve bu doğrultuda yapılacak çalışmalara finansal destek sağlamak amacıyla gerçekleştiriliyor.

İzmit Belediyesi katıldığı bu proje kapsamında dezavantajlı gençlere yönelik dünyada uygulanan başarılı sosyal hizmetler projelerini önce İzmit sonra il ve bölge genelinde uygulamaya başlayacak. Projenin Ekim ayında düzenlenecek toplantısı İzmit Belediyesi koordinatörlüğünde gerçekleşecek.

24 Mayıs 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR