Türkiye’de en güçlü İzci Lideri kadrosu Kocaeli’de

Türkiye İzcilik Federasyonu’nun düzenlediği ve il temsilcileri ile kulüp önderlerinin katıldığı toplantıya Kocaeli damgasını vurdu. Kocaeli’den il te...

BÜYÜT

Türkiye İzcilik Federasyonu’nun düzenlediği ve il temsilcileri ile kulüp önderlerinin katıldığı toplantıya Kocaeli damgasını vurdu. Kocaeli’den il temsilcisi Tayfun Kurt ve kulüp önderleri olmak üzere 15 liderin katıldığı toplantıda uluslararası geçerliliğine sahip Wood Badge sertifikaları verildi.


KOCAELİLİ LİDERLERİN BAŞARISI DİKKAT ÇEKTİ

Antalya’da gerçekleştirilen toplantıya birçok ilden il temsilcileri ve kulüp önderleri katıldı. Türkiye’de  kampçılık, psikolojik ve pedagojik eğitimleri ile ilgili çalışmalarıyla dikkat çeken ve Wood Badge Kursuna katılarak başırılı olan Kocaeli’den 7 lider, İzcilik Branşında uluslararası anlamda büyük önem taşıyan ve geçerliliği olan Woodbadge sertifikası almaya hak hazandılar.


7 LİDER WOOD BADGE SERTİFİKASINI ALDI

Wood Badge sertifikasını almak için kursu başarıyla tamamlayıp, çocuk ve gençlerin eğitimi ile ilgili tez hazırlamak ve bu tezlerin kabul edilmesi gerekiyor. Bu kapsamda Türkiye İzcilik Federasyonu Başkanı  Hasan Dinçer Subaşı, İlimizden başarılı olan Önder Alioğlu, Coşkun Abiş, Feyzullah Yıldız, İpek Medişoğlu, Temel Üçüncü, Önder Debreli, İsmail Önder Samur’a Wood Badge sertifikalarını verdi.


PİŞMANİYE İKRAMI YAPILDI

Öte yandan toplantıya katılan Kocaelili liderler diğer illerden gelen liderlere kentin simgesi olan pişmaniye ikram ettiler.

02 Mart 2015 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR