Türkkan: Ezber bozmaya geldik

Çeşitli ziyaretlerde bulunan MHP Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan, “Profesyonel olduğumuz için ötekileştiriliyoruz. Biz ezberleri bozmaya, milletle si...

BÜYÜT

Çeşitli ziyaretlerde bulunan MHP Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan, “Profesyonel olduğumuz için ötekileştiriliyoruz. Biz ezberleri bozmaya, milletle siyaset yapmaya geldik” dedi.

MHP 1. Sıra Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan, İstiklal Caddesi ve Fethiye Caddesi esnafını ziyaret etti. Esnafın sorunlarını dinleyen Türkkan’a, İl Başkan Yardımcısı Salih Yeykan, İl Kadın Kolları Başkanı Şükran Güloğlu, MHP İzmit İlçe Teşkilat Başkanı Aydın Ünlü, İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Zorlu ve partililer eşlik etti. Esnafın sorunlarını dinleyen ve bilgi alışverişinde bulunan Türkkan’ın bir sonraki durağı Kocaeli Sanayici ve İşadamları Derneği (KOSİAD) oldu.KOSİAD Başkanı Yücehan Öztüre tarafından karşılanan MHP heyetine burada diğer milletvekili adayı Avukat Hilal Elmas da katıldı.

ÖTEKİLEŞTİRİLİYORUZ
Sanayici ve siyasetçi olmanın zor bir iş olduğuna değinen Türkkan, “Ticaret hayatının yazılmamış kuralları vardır uygulanır. Siyasetin de yazılı kuralları vardır ancak hiçbiri uygulanmaz. Siyaset müessesesi bizim gibi insanları kabul etmeye hazır değil. Profesyonel olduğumuz için ötekileştiriliyoruz. Türkiye’de siyaset ya kahvehanede kağıt oynarken ya da meyhanede rakı içerken yapılıyor. Biz bu işi ne meyhanede ne de kahvehanede yaparız. Biz ezberleri bozmaya, milletle siyaset yapmaya geldik” dedi.

17 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR