Ayfer Uğur Akarca Mahallesi Muhtar Adayı

    Yuvam Akarca Mahallesi Keyfin Kafe’de düzenlenen adaylık açıklamasında Ayfer Uğur’u kalabalık bir mahalle sakininin desteği ile adaylığını açıklad...

BÜYÜT

 

 

Yuvam Akarca Mahallesi Keyfin Kafe’de düzenlenen adaylık açıklamasında Ayfer Uğur’u kalabalık bir mahalle sakininin desteği ile adaylığını açıkladı. Aynı zamanda azalarını tanıtan Uğur’’ Genç, dinamik ve sıra dışı muhtarlık anlayışıyla hizmet edeceğiz. Mahallemizde otobüs duraklarındaki eksiklerin tamamlanması, mevcut durakların üstlerinin kapatılması, yollarda ve kavşaklarda trafik işaretlerinin ve yaya yollarının düzenlenmesi, spor tesislerinin ve yeşil alanların artırılması,  sosyal kültürel aktivitelerin yaygınlaştırılması, mahallemizdeki büfelerin yeniden faaliyete geçirilmesi gibi önemli projelerimiz var ”dedi. Adaylık açıklamasın da nazar boncuklu anahtarlık da dağıtan uğur mahalle sakinlerinden destek istedi.

KÜLTÜR BİRLİĞİ YAPACAĞIZ

Oyunuz Akarca Mahallesine uğurlu getirsin sloganıyla yola çıkan Ayfer Uğur mahalle sakinlerine dağıtılmak üzere 1600 adet uğur böcekli anahtarlık dağıtacak. Sizlerin oylarınıza talibim diyen Uğur “ Mahallemizin nefes alacağı alanları arttırmalıyız, kocaeline örnek olacak şenliklerle mahallemizde kültür birliği yapacağız” sözlerini kaydetti.

AYFER UĞUR KİMDİR ?

1976 Şanlıurfa doğumlu Eskişehir Üniversitesi Laboratuvar mezunu aynı zamanda Anadolu Üniversite’si sosyal hizmetler bölümü eğitimini devam ettirmektedir.  Birçok sivil toplum örgütlerinde de  görev alan Uğur’un Akarca Mahallesi  azaları olarak   Birgül Özkaya, Tülin Şahin, Gonca Çivi, Kazım Çatak, Mustafa Gözüküm , Tefvik Gülsüm, Mustafa Yaşar, Aynur Ülergin açıkladı.

24 Şubat 2014 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR