AKP İzmit İlçe&'de yürütme kurulu belli oldu

Başkan Tutuş AçıkladıAk Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muharrem Tutuş bu haftaki olağan yönetim kurulu toplantısında Yürütme(İcra) kurulunu...

BÜYÜT

Başkan Tutuş Açıkladı
Ak Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muharrem Tutuş bu haftaki olağan yönetim kurulu toplantısında Yürütme(İcra) kurulunu açıkladı. Konuşmasında Göreve getirdikleri başkan yardımcılarını devamlı istişare ve görüş alış-verişi esasına dayalı olarak seçtiklerini ve amaçlarının üzerlerindeki yükü paylaşıp, yönetim kurulundaki tüm arkadaşlara eşit bir şekilde dağıtarak güzel proje ve çalışmalara imza atmak olduğunu söyledi. Yürütme kuruluna seçilenlerin daha önceden değil de, toplantıda açıklanması gençleri oldukça heyecanlandırdı.

TÜM TEŞKİLATLARIMIZLA AİLEMİZ GİBİ OLACAĞIZ
Başkan Tutuş, Yapacağımız toplantılar siyasetin vermiş olduğu havadan ziyade, sıcak bir aile ortamı gibi, karşılıklı görüş alış-verişlerinin olduğu, birbirimize saygılı, aynı zamanda üretkenliğe dayalı ve proje bazlı olacak. Bu sayede siyasete yeni bir bakış açısı getirmiş olacağız. Yeni bir yönetim olduğumuzdan ana kademe teşkilatlarımızdan bizi, bizden de haliyle yeni olan arkadaşlarımızdan dolayı ana kademe teşkilatlarımızı tanımayanlar var. Bunu toplantılarımıza ana kademe teşkilatımızdaki büyüklerimizi davet ederek, gerekirse dışarıda bir ortamda da yine bir araya gelerek çözeceğiz ve karşılıklı uyum içinde olacağız.

SOMALİ İÇİN VERİLEN SÖZ TUTULDU
Akgençler ilk toplantıya hızlı bir giriş yapıp, henüz yeni bir yönetim olmasına rağmen, ilk günden somaliye yardım kararı almışlardı. Aldıkları kararı bu haftaki yönetim kurulu toplantısında son olarak toplanan zarflar ile ve zarfların ana kademe teşkilatına teslimiyle nihayete erdirdiler.

ŞEHİT AİLESİNE VE TIP FAKÜLTESİ KAZANAN ÖĞRENCİYE ZİYARET
Tıp kazanan öğrenci Mahmut Avaş, Topçular Mahallesi Gürbüz Sokak’ta oturan, 19 yaşında Ali-Selamet Avaş çiftinin 8 çocuğundan biri… Akgençler yönetim olarak aldıkları karar neticesinde önümüzdeki hafta bu öğrenciyi ve bir süre önce şehit olan, Tüm Türkiye'yi yasa boğan Şehit Selçuk Gökdağ'ın ailesine bir ziyarette bulunacak.

Dilek ve temenniler alındıktan sonra toplantı sona erdi. Yönetim kurulu toplantısının ardından belirlenen yürütme kurulu ile ilk icra toplantısı yapıldı.

YENİ YÜRÜTME KURULU
Siyasi ve Hukuki İşlerden Sor. Bşk.Yrd. Abdulkadir PERİ
Teşkilatlanmadan Sor. Bşk.Yrd. Zafer AKKAŞ
Seçim İşlerinden Sor. Bşk.Yrd. Mahmut TÜRK
Tanıtım ve Medyadan Sor. Bşk.Yrd. Mustafa KILIÇ
Halkla İlişklilerden Sor.Bşk.Yrd. Ali ÇAKMAK
Sosyal İşlerden Sor.Bşk.Yrd. Emre YILMAZ
Yerel Yönetimlerden Sor. Bşk.Yrd. Meryem KESKİN
Dış İlişkiler Sor. Bşk.Yrd. Mehmet AKDENİZ
Üniversitelerden Sor. Bşk.Yrd. D. Ali YILMAZ
Ar-Ge ve Eğitimden Sor.Bşk.Yrd. Uğur TAŞ
Ekonomi ve Mali İşlerden Sor. Bşk.Yrd. Önder UZUN
İlçe Sekreteri Hülya KARAMAN

08 Eylül 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR