Ekonomiyi yorumladılar SERTİFİKALARI kaptılar!

      Genç Kocaelililer Derneği (GKD)’nin MARKA desteği ile düzenlediği ‘Ekonomik Verilerin Okunması ve Yorumlanması Eğitimi Projesi’ kapsamında öncek...

BÜYÜT

 

 

 

Genç Kocaelililer Derneği (GKD)’nin MARKA desteği ile düzenlediği ‘Ekonomik Verilerin Okunması ve Yorumlanması Eğitimi Projesi’ kapsamında önceki akşam Imperial Park Otel’de sertifika töreni gerçekleştirildi. 30 kişiye sertifikanın verildiği törene GKD Başkanı Ayhan Varol, MARKA Genel Sekreteri Fatih Akbulut, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nermin Tol, Prof Dr Recep Tarı, Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm ve çok sayıda davetli katıldı.

7’DEN 70’E

Açılış konuşmasını yapan Ayhan Varol, herkese katılımından dolayı teşekkür ederek, “GKD olarak hayatın her alanında bizleri ilgilendiren konuları ele alıyoruz. 7’den 70’e herkesi ilgilendiren bir konu olan ekonomiyi ele aldık. En önemli orunların başında ekonomik sorunlar gelmekte. Yaşanan pek çok savaşın sebebi de ekonomiktir. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

TEKRARINI YAPARIZ

Ardından söz alan Fatih Akbulut ise GKD’nin bu isteğini kabul ettiklerini ve destek vermek istediklerini kaydederek, “Yeter ki talep olsun bu eğitimlerin tekrarını yaparız. Destek vermeye devam edeceğiz” diyerek sözlerini noktaladı. Prof Dr Recep Tarı da söz alarak, ekonomik hayatın göstergelerinin okunamadığında çıkan sorunları aktardı. Konuşmalar ardından sertifika törenine geçildi.

 

Sertifika alanlar;

Alper BEKTAŞ

Doğukan ATAŞ

Oktay KOCATEKİN

Nihat AYTÜR

Ayşe SÖNMEZ

Erhan ÖZTÜRK

Fatih ÖZKARAASLAN

Filiz KAYABAY

Murat BALABAN

Ömer SAĞIR

Ayhan VAROL

H.Alparslan KARTAL

Özkan NAZ

İsmail KOLAYLI

Raşit KESKİN

Özay YILDIZ

Ekrem KILAVUZ

Tuba ÇALIŞKAN

Murat BATU

Ömer DİLER

Umut ONGÜL

Pınar ATABAY

Yusuf ERENKAYA

Ö.Gizem TUNCER

Nurettin YİĞİT

Savaş AKPOLAT

Melek VAROL

24 Haziran 2014 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR