Güven, kadroya alılan personele başarılar diledi

SEDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sami Güven, “1 Temmuz 2013 itibariyle şirketimiz kadrosuna aldığımız 954 çalışanımıza bundan sonraki iş hayatlarınd...

BÜYÜT

SEDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sami Güven, “1 Temmuz 2013 itibariyle şirketimiz kadrosuna aldığımız 954 çalışanımıza bundan sonraki iş hayatlarında başarılar diliyor, Şirketimiz ve tüm çalışanlarımıza yeni dönemin hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Başkan Bekir Sami Güven yaptığı açıklamada, “SEDAŞ’ın iş süreçlerinde bu uygulamamız sinerji doğuracaktır. Yüklenici firma çalışanlarının, şirket bünyesine alınmasıyla mevcut önceliklerimizin ve gelecek hedeflerimizin daha iyi karşılanacağına inanıyoruz. Şirketimizin hedeflediği verimli çalışma esası doğrultusunda yeni dönemde hizmet kalitesinin arttırılması, her şeyden önce müşteri memnuniyeti açısından, şirketimizin imajı ve kurumsal itibarı açısından da değerlendirildiğinde bu yeni yapılanma, çalışanların sahada SEDAŞ’ı temsil etmesi nedeniyle de oldukça önemli.” dedi.

YÜKSEK İŞ KALİTESİ
Güven, “Sanayi yoğun bölgemiz, Türkiye de gayri safi hasılanın oluşumuna büyük katkı sağlıyor. Bölgemizde tüm müşterilerimize, ticaret ve sanayinin üretimine sağladığımız enerji dağıtımı ile SEDAŞ ülke kalkınmasında artı değer yaratıyor. Dolayısıyla 7/24 elektrik enerjisi dağıtımıyla, “Enerjisini sürekli çalışan Türkiye için” arzediyor. 1 Temmuzda kadrolu olarak çalışmaya başlayacak SEDAŞ çalışanları da bu anlayış ile yeni dönemde enerji dağıtım hizmetlerinde yüksek iş kalitesi ve verimlilik ilkeleri kapsamında, müşteri memnuniyetini de gözeterek görev yapacaklar. Bu çalışanlarımızın iş prosedürleri, işe uyum ve kişisel gelişim eğitim çalışmalarına başlandı. Ayrıca hizmet için yeni araçlar alıyor, araç filomuzu da güçlendiriyoruz.” dedi.

SEDAŞ’TA YENİ YAPILANMA
Elektrik dağıtımında bu zamana kadar arıza, bakım - onarım, endeks okuma, açma - kesme işlemlerini taşeron firmalardan hizmet alım yoluyla sürdüren SEDAŞ, 1 Temmuz 2013 tarihi itibariyle bu işlemleri kendi bünyesinde yapılandıracak. Bundan sonra 954 yüklenici firma çalışanı kadrolu olarak çalışmaya başlayacak. SEDAŞ’ta yeni yapılanma ile müşterilere verilen hizmet kalitesinin artırılarak, sürdürülebilir kılınması amaçlanıyor.

01 Temmuz 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR