Metin Gökçe’ye kadın kollarından destek

AKP Gebze ve Dilovası Kadın Kolları’nı ziyaret eden milletvekili aday adayı Metin Gökçe, temayül yoklamasında destek istedi. Kadın kolları yöneticiler...

BÜYÜT

AKP Gebze ve Dilovası Kadın Kolları’nı ziyaret eden milletvekili aday adayı Metin Gökçe, temayül yoklamasında destek istedi. Kadın kolları yöneticileri gerekeni yapacaklarını söyledi.

AKP Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Metin Gökçe geçtiğimiz günlerde Gebze ve Dilovası İlçe Kadın Kolları’nı ziyaret etti. Temayül yoklamasında destek isteyen Gökçe, teşkilatçılığın fedakarlık işi olduğunu belirterek, “Refah Partisi’nde Gebze İlçe Başkanlığı, Fazilet Partisi’nde Kocaeli Kurucu İl Yönetim Kurulu Üyeliği, AKP Gebze İlçe Teşkilatı Kurucu İlçe Başkanlığı yapmış biri olarak teşkilatlarda görev yapan arkadaşlarımın sıkıntılarını çok iyi biliyorum” dedi. Gençlik ve kadın kollarında sorumluluk alanlar için de aynı şeylerin söz konusu olduğunu belirten Gökçe, “Bizim teşkilatlarımız partimizin can damarıdır. Hiç bir fedakarlıktan kaçınmazlar, hiç bir maddi çıkarları olmamalarına rağmen heyecanla ve en güzel şekilde Başbakan ve ülke sevdasıyla üzerlerine düşeni fazlasıyla yaparlar” diye konuştu.

GEREKENİ YAPACAKLAR
Teşkilat mensuplarına çok değer verdiğini söyleyen Gökçe, milletvekili seçilmesi durumunda halkın kendisi olan teşkilatların her türlü sıkıntısında yanında olacağını, bütün sorunlarına interaktif siyaset anlayışı gereği, birlikte çözüm üretmeye çalışacağını söyledi. Teşkilatları güçlü olmayan iktidarların kalıcı olamayacağını söyleyen Gökçe, ülke istikrarının devamı için siyasi istikrarın şart olduğunu, siyasi istikrarında ancak güçlü siyasi organizasyonlar tarafından sağlanabileceğini söyledi. Kadın kolları yöneticileri, Gökçe’nin gerek ilçe başkanlığı gerekse belediye başkan yardımcılığı dönemlerinde kendilerine fazlasıyla yardımcı olduğunu belirterek, gerekeni yapacaklarını söyledi.

16 Mart 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR