Genel Sekreter Karamürsel’de incelemelerde bulundu

Hastane çalışanları tarafından ilgiyle karşılanan Op. Dr. Ergüney hasta ve yakınlarıyla da bir araya gelerek onlara moral verdi. Kocaeli Kamu Hastan...

BÜYÜT

Hastane çalışanları tarafından ilgiyle karşılanan Op. Dr. Ergüney hasta ve yakınlarıyla da bir araya gelerek onlara moral verdi.

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Şenol Ergüney ziyaret sırasında kendisini karşılayan Karamürsel Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Metin Balatlı ve hasta idarecileri ile birlikte hastanenin her köşesine, merdiven altından yemekhaneye kadar her yeri gezerek hastanenin genel durumu hakkında bilgi aldı.  

Göreve geldiği tarihten itibaren Kocaeli genelinde ki hastanelere ziyaretler gerçekleştirdiğini belirten Genel Sekreter Op. Dr. Şenol Ergüney, “Ziyaretlerimizde hastanelerin eksikleri, sorunlarını idareye bildirip hemen çözümüne gidiyoruz. Amacımız hastanelerle ilgili yatırım ihtiyaçlarını belirleyip, planlamaları tamamlamak, hastanelerde EKG, Poliklinik, tahlil gibi işlemlerde sıra kuyruklarını azaltmak ve hastanelerimizin temiz bir şekilde hizmet vermesidir” dedi.

Genel Sekreteri Op. Dr. Şenol Ergüney,  hasta ve hasta yakınlarını da ziyaret ederek her türlü sağlık ihtiyaçlarının en iyi şekilde giderilmesi için ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini belirterek onlara moral verdi.

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Şenol Ergüney hakkında;

Şırnak İdil, Konya Selçuk Üniversitesi, Bilecik, Samsun Çarşamba, Kocaeli Gölcük Devlet Hastanesinde üroloji uzmanı olarak çalıştı. Daha sonra Sakarya Karasu Devlet Hastanesinde Başhekim olarak çalıştı. 2006-2012 yılları arasında Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini yaptı. Son üç yıldır Kocaeli Devlet Hastanesinde Üroloji Uzmanı olarak çalışan Op. Dr. Şenol Ergüney 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren Kocaeli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği görevine getirildi.

29 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR