İSU’nun geleneksel iftarı Gebze’de yapıldı

Genel Müdürlük ve 12 ilçe Şube Müdürlüğü ile Kocaelililere sağlıklı içme suyu, atık su ve arıtma tesisi hizmeti veren İSU Genel Müdürlüğü, Ramazan ayı...

BÜYÜT

Genel Müdürlük ve 12 ilçe Şube Müdürlüğü ile Kocaelililere sağlıklı içme suyu, atık su ve arıtma tesisi hizmeti veren İSU Genel Müdürlüğü, Ramazan ayında Genel Müdürlük, Gölcük ve Gebze olmak üzere üç ayrı yerde iftar programı düzenledi. Geleneksel olarak düzenlenen iftar programlarının üçüncü ve sonuncusu Marmara denizinin hâkim noktası olan Gebze Eskihisar Hisartepe Restaurant’ta düzenlendi. İftara, Genel Müdür İlhan Bayram, Genel Müdür Yardımcıları Aziz Temiz ve Ali Sağlık, Daire Başkanları ile dört ilçenin Şube Müdürleri  ve 260 personel katıldı.

 

“İSU AİLESİNDE GÖREV YAPMAKTAN BAHTİYARIM”

Açılan iftarın ve yapılan duanın ardından bir konuşma yapan İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, yoğun programı nedeniyle iftara katılamayan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun selamını personel ile paylaştı. Konuşmasında birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan Genel Müdür Bayram, şunları kaydetti: “Her zaman İSU Genel Müdürlüğü bir ekip diyoruz. Bu iftar programı ile ekip olmanın gereklerinden birisini yapıyoruz. Yöneticilerimiz, çalışanlarımız, bütün ekibimiz bu iftarda. Biz istiyoruz ki sürekli beraber ve birlikte olalım. Bu mümkün olmuyor ama iftar programları vesile oluyor. Bu sayede bütün personelimizi bir arada görme ve onlarla kaynaşma imkanı buluyoruz. Biz Kurum olarak Kocaeli deki bütün hemşerilerimize içme suyu temin ediyoruz. Her eve hayat götürüyoruz. Su olmadı mı hayat duruyor. Çok ulvi ve manevi değeri yüksek bir görev yapıyoruz. Bundan dolayı böyle bir kurumda çalışmaktan, böyle personellerden oluşan bir ekipte olmaktan, birlik ve beraberlik içinde çalışmaktan ve böyle bir kurumu idare etmekten son derece bahtiyarım. Yaptığınız hizmetlerden dolayı tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Hepinizin ellerine, kollarına sağlık diliyorum. Daha nice ramazan ve bayramlara hep beraber ailelerimizle, sevdiklerimizle huzur içinde kavuşuruz.” Dedi.

 

İftara katılan İSU yöneticileri ile personel, Marmara denizinin eşsiz manzarası eşliğinde sohbet ve kaynaşmaları ile geç saatlere kadar sürdü. 

08 Temmuz 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR