Doğan’dan eğitime destek

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan okullara yaptığı ziyaretlere devam ediyor. Başkan Doğan son olarak yarıyıl tatiline girecek öğrencilere iyi ta...

BÜYÜT

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan okullara yaptığı ziyaretlere devam ediyor. Başkan Doğan son olarak yarıyıl tatiline girecek öğrencilere iyi tatiller dilemek ve okulların ihtiyaçlarını yerinde görmek amacıyla Yahya Kaptan İlköğretim Okulu, 23 Nisan İlköğretim Okulu ve Atılım Anaokulu’nu ziyaret etti. Okul ziyaretlerinde Başkan Doğan’a AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve Yahya Kaptan Mahalle Muhtarı Haluk Akgün eşlik etti.

YAHYA KAPTAN’A ÖĞRETMENLER ODASI
İlk önce Yahya Kaptan İlköğretim Okulu’na giden Başkan Doğan burada Okul Müdürü Orhan Gönen tarafından karşılandı. Okul yöneticileri ile sohbet eden Başkan Doğan, “Belediye olarak hizmet alanımıza girmese de okullarımıza her zaman destek verdik ve destek vermeye devam edeceğiz” dedi. Okul Müdürü Orhan Gönen de Başkan Doğan’ın ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, “Başkamızdan okula öğretmenler odası yapılmasını istedik. Başkan Doğan gerekli talimatları vererek öğretmenler odasının yapılacağını sözünü verdi” dedi.

ATILIM’A OYUN BAHÇESİ
Yahya Kaptan İlköğretim Okulu’nun ardından Atılım Anaokulu’nu ziyaret eden Başkan Doğan’ı Okul Müdürü Ekrem Tabak karşıladı. Sınıfları teker teker Başkan Doğan’a gezdiren Tabak okul bahçesine oyun bahçesi yapılması istedi ve eğitime katkılarından dolayı Dağan’a teşekkür etti. Okulda eğitim gören miniklerle yakından ilgilenen Başkan Doğan çocuklarla sohbet etmeyi ihmal etmedi.

ÇOK AMAÇLI SALON İÇİN TEŞEKKÜR
Son olarak 23 Nisan İlköğretim Okulu’na giden Başkan Doğan Okul Müdürü Enver Tekdemir ve Okul Aile Birliği yöneticileri ile biraraya geldi. Okul Aile Birliği yöneticileri okullarında açılan çok amaçlı salon için Başkan Doğan’a teşekkür ettiler.

28 Ocak 2013 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR