Vodafone’a büyük onur

Vodafone Türkiye, müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek için gösterdiği özverili çalışmaların karşılığını alıyor. Uluslararası Bağımsız Denetleme ve...

BÜYÜT

Vodafone Türkiye, müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek için gösterdiği özverili çalışmaların karşılığını alıyor. Uluslararası Bağımsız Denetleme ve Belgelendirme Kuruluşu Bureau Veritas tarafından yapılan denetimler sonucunda, Vodafone Türkiye müşteri memnuniyeti alanında uluslararası standart olarak kabul edilen ISO 10002 Bireysel ve Kurumsal Müşteri Şikâyetlerinin Yönetimi Sertifikası almaya hak kazandı.

 

KALİTELİ HİZMET

ISO 10002, müşterileri nezdinde farklılık yaratmak isteyen, müşterilerinin görüş ve düşüncelerine önem veren ve bu görüşleri mümkün olduğunca sürekli gelişme amacıyla kullanan kuruluşlar için bu özelliklerini gösterebilmek ve ispatlamak amacıyla geliştirilmiş bir standart olarak biliniyor. Faaliyetlerinin merkezine her zaman müşteriyi koyan ve hizmetlerini sürekli iyileştirme bakış açısıyla yenilikçi çözümlerle şekillendiren Vodafone Türkiye, bu sertifika ile hizmet kalitesini garanti etti.

 

MÜŞTERİ ODAKLI HİZMET

Konu hakkında açıklama yapan Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri AŞ Genel Müdürü Hakan Çelik, “Müşteri odaklı olmanın en önemli bileşeninin müşteri tatminini sağlamak olduğuna inanıyoruz. Abonelerimiz için değer yaratma vizyonumuzla faaliyetlerimize, bu bilinçle her zamankinden daha güçlü ve güvenle devam ediyoruz. Müşteri memnuniyeti alanında uluslararası standart olarak bilinen ISO 10002 Bireysel ve Kurumsal Müşteri Şikâyetlerinin Yönetimi Sertifikası’na hak kazanmış olmamız da hedeflerimiz doğrultusunda doğru adımlarla ilerlediğimizin bir göstergesi”

12 Ocak 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR