Kimse Yok Mu Derneği teşekkür pikniği düzenledi

Kimse Yok Mu Derneği Kocaeli Şubesi, İzmit ve Gölcük’te yaptığı kermese destek veren gönüllü ve ihtiyaç sahibi aileleri teşekkür pikniğinde bir araya...

BÜYÜT

Kimse Yok Mu Derneği Kocaeli Şubesi, İzmit ve Gölcük’te yaptığı kermese destek veren gönüllü ve ihtiyaç sahibi aileleri teşekkür pikniğinde bir araya getirdi.

Mayıs ve Haziran aylarında ihtiyaç sahibi aileler için düzenlenen Hayır Kermesi’ne yüzden fazla gönüllü ve ihtiyaç sahibi aile mantı, sarma, gözleme gibi gıda malzemelerin yapımında, çeyiz ve tekstil malzemesi yönünden ve stantlarda durarak destek vermişlerdi.Şube, destek veren aileleri teşekkür amaçlı piknikte bir araya getirdi.
OYUNLAR OYNANDI
Yaklaşık 120 kişinin katılımıyla gerçekleşen piknikte çuval yarışı, halat, ip atlama, yumurta yarışı gibi çeşitli oyunlara yer verildi. Özellikle çocuklar için eğlenceli geçen piknikte resim yarışması da düzenlendi. Resim ve oyunlarda birinci olan çocuklara çeşitli hediyeler verildi. Şube Halkla İlişkiler Sorumlusu Nurcan Bayraktar ve Gölcük Temsilcisi Ali Güngör, gönüllü ve ihtiyaç sahibi ailelere de kermese verdikleri desteklerden dolayı teşekkür belgesi verildi.

06 Temmuz 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR