Başiskele’ye Aquapark Park

Başiskele Belediye Meclisi’nde ilçe sınırları içerisine yapılması düşünülen Aguapark Projesi konuşuldu. Başkan Ayaz, yatırımcılara açık olduklarını be...

BÜYÜT

Başiskele Belediye Meclisi’nde ilçe sınırları içerisine yapılması düşünülen Aguapark Projesi konuşuldu. Başkan Ayaz, yatırımcılara açık olduklarını belirtti.

Başiskele Belediyesi mart ayı meclis toplantısı önceki gün gerçekleştirildi. Belediyenin meclis salonunda yapılan toplantıya Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz başkanlık etti. Toplantının açılışında 27 Şubat günü vefat eden eski başbakanlardan Necmettin Erbakan’a Allah’tan rahmet dileyen Başkan Ayaz, Erbakan’ın ülkeye kattıklarının öneminden bahsetti. Toplantıda 10 maddelik gündem ele alınırken, gündemi oluşturan maddeler sırasıyla onaylandı.

MADDELER MASAYA YATIRILDI
Gündemin 6 ve 7. maddelerinde yer alan Başiskele’ye Aquapark Projesi ve alışveriş merkezi yapılması konusunda belediye meclis üyeleri ile fikir alışverişinde bulunan Başkan Ayaz, “Plan ve Bütçe Komisyonu ile İmar Komisyonumuz yer tespiti konusunda rapor hazırladı. Mevcut raporlarda en uygun yerler konusunda alanlar tespit edildi. Şu anda bir yatırımcı söz konusu değil ancak bölgemize kazandırılması planlanan aquapark ve alışveriş merkezi hangi bölgede hayata geçerse geçsin ilçemize canlılık ve hareketlilik katacaktır. Başiskele halkımıza fayda sağlayacak tüm yatırımların yanındayız” dedi.

PROTOKOL İMZALANDI
Meclis toplantısı sonrasında Bem-Bir-Sen ile Sosyal Denge Sözleşmesi imza protokolü yapıldı. Başkan Ayaz ve Bem-Bir-Sen Kocaeli Şube Başkanı Sadican Aygen arasında imzalanan protokol kapsamında memurların Sosyal Denge Sözleşmesi’ne yüzde 10 ilave edildi. Başkan Ayaz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada protokolün hayırlı olmasını diledi.

04 Mart 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR