KTO yönetiminden Yarımel'e ziyaret

        KTO Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, Meclis Başkan Vekili Bilal Atak, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Recep Öztürk, Sedat Zımba,...

BÜYÜT

 

 

 

 

KTO Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, Meclis Başkan Vekili Bilal Atak, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Recep Öztürk, Sedat Zımba, Yönetim Kurulu Üyeleri Erkan Çağlayan, Ahmet Kırcı, Veli Yıldız ve Mustafa Genç' den oluşan Körfez Ticaret Odası heyeti, kutlama ziyaretinde bulundukları Kocaeli İl Emniyet Müdürü Levent Yarımel tarafından sıcak bir ilgi ile karşılandı.

 

“EMNİYETİN YANINDAYIZ”

 

Yarımel' i görevinden dolayı kutlayan KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, "Körfez Ticaret Odası olarak bölgemizin ekonomik ve sosyal bakımdan gelişebilmesine yönelik tüm çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bu anlayış doğrultusunda Körfez Ticaret Odası olarak, her zaman Emniyet Müdürlüğümüzün yanında yer alarak, çalışmalarınıza destek olacağız." dedi.

 

“KOCAELİ’Yİ TAKİP ETTİK”

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yarımel, "Kocaeli' yi her zaman yakından takip ettik. Kocaeli ülkemiz ekonomisine sağladığı katkı bakımından, sanayisi bakımından çok önemli bir ilimiz. İlimizde görevimiz ne ise sizlerle birlikte en iyi şekilde yapacağız. Bu bir nöbet değişimi ve biz de nöbetimizi tecrübelerimizi iyi şekilde değerlendirerek tamamlayacağız. Bu anlamda devletimizin bize verdiği görevleri layıkıyla yerine getirebilme çabası içinde olacağız." dedi.

Ziyaret karşılıklı sohbetlerle sona erdi.

 

31 Ocak 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR