Dilovası’nda kitap fuarı açıldı

Belediye Başkanı Ali Toltar,  çocukların, gençlerin kitap okumaları ve kitapla barışık bir neslin yetişmesine teşvik için Kitap Fuarlarının düzenlenm...

BÜYÜT

Belediye Başkanı Ali Toltar,  çocukların, gençlerin kitap okumaları ve kitapla barışık bir neslin yetişmesine teşvik için Kitap Fuarlarının düzenlenmesini önemsediğini belirtti.

 

Belediye Başkanı Ali Toltar, yeni yetişen neslin ve özellikle de çocuklara kitap okuma alışkanlığının aşılanması gerektiği üzerinde durdu. Kitap okuma alışkanlığının yaşamın her safhasında önemli olduğunu ama esas daha okul çağlarında bu alışkanlığın edinilmesi gereklidir” dedi.

 

Belediye olarak eğitim ve öğretime çok büyük önem verdiklerini söyleyen Başkan Ali Toltar, bugün başlayan kitap fuarı, İlçemizde kitaplara karşı ilginin daha da artması ve vatandaşlarımızın okuması için teşvik anlamında bir faaliyettir. Dilovası her konuda her geçen belli bir ivmede gelişiyor.  Eğitim  anlamında Dilovası’nın bölgemizde başarısını eğitim ile ispatlamış bir ilçe olması için  gayretlerimiz hep devam edecektir.  Ben bu kitap fuarının öğrencilerimize ve gençlerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

26 Mayıs 2015 Kocaeli- Kültür-Sanat


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR