İSU ve İMO, işbirliği yapacak!

Toplam 55 inşaat mühendisinin görev yaptığı İSU’ya önceki gün önemli bir ziyaret yapıldı. Genel Müdür İlhan Bayram, bir süre önce yapılan kongre ile...

Toplam 55 inşaat mühendisinin görev yaptığı İSU’ya önceki gün önemli bir ziyaret yapıldı. Genel Müdür İlhan Bayram, bir süre önce yapılan kongre ile güven tazeleyen İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Başkanı Tolga Ok ve beraberindeki heyeti kabul etti. Aynı zamanda bir inşaat mühendisi olan İlhan Bayram, meslektaşları ile de yakından ilgilendi.

 

“İMO İLE ÇALIŞABİLİRİZ”

Ziyarette konuşan Genel Müdür Bayram, İMO ile birlikte projeler yapabileceklerini dile getirdi. Bayram, “Yaptığımız inşaatlar, yatırım ve faaliyetlerimizde ekibinizi sahada görmek isterim. Projelerle ilgili katkılarınıza her zaman açığız. Kocaeli adına güzel şeyler olması için çalışıyoruz. Bu anlamda sizden destek beklerim” dedi.

 

OK’TAN DESTEK TEŞEKKÜRÜ

İlhan Bayram’a yapılan genel kuruldaki desteği nedeniyle de teşekkür eden oda başkanı Tolga Ok, “Desteğiniz bizim için çok önemliydi. Seçimi geride bıraktık ve değer verdiğimiz kişi ve kurumlara ziyaretlere başladık. İSU Genel Müdürlüğü’nün yapacağı yatırımlarla ilgili projeler geliştirebiliriz. Projeler için yerinde, öncesinde ve sonrasında İMO olarak desteğe hazırız” diye konuştu.

04 Mart 2016 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR