İzmit Ziraat Odası’nda görev dağılımı yapıldı

İzmit Ziraat Odası’nda Şinasi Turoğlu’nun tekrar başkan seçildiği kongre sonrası yönetim kurulunda görev dağılımı gerçekleştirildi. Meclis başkanlığın...

BÜYÜT

İzmit Ziraat Odası’nda Şinasi Turoğlu’nun tekrar başkan seçildiği kongre sonrası yönetim kurulunda görev dağılımı gerçekleştirildi. Meclis başkanlığına ise Musa Erim getirildi.

İzmit Ziraat Odası’nın yeni yönetimi kendi arasında görev dağılımını yaptı. Kongre sonrası ilk yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirilirken, yönetim kurulu görev dağılımı da tamamlandı. Yönetim kurulunda Başkanlığa Şinasi Turoğlu, başkan yardımcılığı görevlerine Yusuf Karaaslan ve Emin Sarı, 21 kişilik oda meclisi başkanlığına Musa Erim, meclis başkan vekilliğine ise Hasan Satılmış getirildi.

ÇİFTÇİ KAZANACAK
Görev dağılımıyla ilgili açıklama yapan Başkan Şinasi Turoğlu, “Ziraat odaları yapısal olarak demokrasinin en işlevli olduğu kurumlardan biridir. Beni bu göreve layık görenlere teşekkür ediyorum. Seçimler bir günlüktü ve o gün yapıldı bitti. Bizler bir aileyiz. Her zaman söylediğimiz gibi genel kurulların kazananı kaybedeni olmayacaktır. Kazanan İzmit ve Kocaeli çiftçisi olacaktır” dedi.

YÖNETİM KURULU - Ziraat Odası Başkanı Şinasi Turoğlu, başkan yardımcıları Yusuf Karaaslan ve Emin Sarı ile yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Kozluca, Mükremin Gökköz, Bayram Kolaylık ve Fahrettin Korkutan birlikte görülüyor.

MUSA ERİM VE HASAN SATILMIŞ – İzmit Ziraat Odası’nda meclis başkanlığına Musa Erim seçilirken, başkanvekili görevine Hasan Satılmış getirildi.

10 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR