Çalışma yeri sıkıntısı aşılacak

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu bürokratların oluşturduğu Kocaeli Grubu, çeşitli görevlere atanan mezun arkadaşlarını yalnız...

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu bürokratların oluşturduğu Kocaeli Grubu, çeşitli görevlere atanan mezun arkadaşlarını yalnız bırakmıyor. Grup üyeleri, Vergi Denetim Kurulu Kocaeli Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Grup Başkanlığına yeni atanan okul mezunlarından Mehmet Fatih İslamoğlu ile Grup Başkan Yardımcısı olarak göreve başlayan Serdar Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

GENİŞ KATILIM

Ziyarete, Siyasal Mezunları Kocaeli Grup Başkanı Ömer Gezer ile birlikte Vakıfbank Saraybahçe Şube Müdürü Ahmet Şahin, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Dr. Bayram Çolakoğlu, İzaydaş Genel Müdür Yardımcısı Bayram Karakuş, İSU’da uzman olarak görev yapan Nazır Esirci ile Tapu ve Kadastro Müfettişi Serdar Borhan katıldı. 

 

MEMNUNİYETİNİ BELİRTTİ

Ziyarette, katılımcılar tarafından İstanbul Üniversitesi mezunları olarak aynı dönemden iki arkadaşlarının Kocaeli’de göreve başlamasından duyulan memnuniyet ifade edildi. Çalışma arkadaşı olarak İstanbul’da Vergi Müfettişi olarak görev yapan Serdar Şahin’i de Başkan Yardımcısı olarak görevlendiren Mehmet Fatih İslamoğlu, Kocaeli Grubu’nun ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

NEZİH ORTAMDA GERÇEKLEŞECEK

Kocaeli’nin potansiyeli ve mükellef yapısı düşünüldüğünde görevinin ne kadar hassas olduğunu bildiğini belirten Mehmet Fatih İslamoğlu, çalışma yeri konusundaki sıkıntıların bir ay içinde aşılacağını, Yahya Kaptan’daki yeni yere taşınılmasından sonra çalışmalarının çok daha nezih bir ortamda gerçekleşeceğini kaydetti.

27 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR