Işık: 12 yıl sonrasını gören bir iktidar var

AKP Kocaeli Milletvekili Adayı Fikri Işık, “2002 yılı öncesinde 12 gün sonrasını göremeyen iktidarlar vardı. Şimdi ise 12 yıl sonrasının hesaplarını y...

BÜYÜT

AKP Kocaeli Milletvekili Adayı Fikri Işık, “2002 yılı öncesinde 12 gün sonrasını göremeyen iktidarlar vardı. Şimdi ise 12 yıl sonrasının hesaplarını yapan bir iktidar var” dedi.

AKP Kocaeli Milletvekili Adayı Fikri Işık ve Serkan Seyhan önceki gün Gölcük İhsaniye’de bir dizi temaslarda bulundu. Ziyaret programına Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, AKP il yönetim kurulu üyesi Musa Şenol, AKP Gölcük İlçe Başkanı Abdülkadir Doğrul, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hilmiye Güvez, il genel ve belediye meclis üyeleri katıldı. Işık ve beraberindeki heyet S.S. 103 Nolu Öz İhsaniye Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Musa Kurt ve yönetim kurulunu ziyaret etti.

REKOR KIRACAĞIZ
AKP Gölcük İlçe Başkanı Abdulkadir Doğrul yaptığı konuşmada, AK Parti olarak 13 Haziran sabahı Demokrat Parti’nin rekorunu kıracaklarını ve tek başına iktidar olacaklarını söyledi. Işık da yaptığı konuşmada şunları söyledi “2002 yılı öncesinde 12 gün sonrasını göremeyen iktidarlar vardı. Şimdi ise bırakın 12 gün sonrasını 12 yıl sonrasının hesaplarını yapan bir iktidar var, bu başarıları sizlerin sayesinde yaptık” dedi.

25 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR