Ak Gençler 3. Yürütme Kurulları Toplantısını gerçekleştirdi

İl Gençlik Kolları ve İlçe Gençlik Kollarının Yürütme Kurulları seçim öncesi bir araya geldi. Kocaeli gençlik teşkilatı seçimden önce yol haritaların...

BÜYÜT

İl Gençlik Kolları ve İlçe Gençlik Kollarının Yürütme Kurulları seçim öncesi bir araya geldi. Kocaeli gençlik teşkilatı seçimden önce yol haritalarını çizdiler. 3. Yürütme Kurulları Toplantısı Şehitler için saygı duruşu ve İstiklal Marşı ie başladı. İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahramanın ve İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın konuşmasıyla devam etti. Konuşmalardan sonra il başkan yardımcıları kendi birimleriyle birim başkanları toplantısı gerçekleştirdi.

 

AK GENÇLER SEÇİME HAZIR

"Artık zaruri ihtiyaç dışında uyumak yok" diyerek başlayan Kahraman, "Gençlik kolları olarak Kocaeli’de ki bütün gençlere ulaşana kadar durmayacağız. 1 Kasım’da yapılacak seçimlere de hazır olduklarını ve aynı özveriyle çalışarak seçimden başarılı bir şekilde çıkacaklarını söyledi. AK Parti’ siz bir siyasetinin imkânsızlığını bir kez daha ortaya koymuştur. Bizim hedeflerimiz var 2023, 2053, 2071 ve AK Parti bugün de, yarın da, yakın ve uzak gelecekte de siyaseti yönetmeye, siyaseti yönlendirmeye devam edecektir” dedi. Şimdi, yine, yeniden seçim vakti. AK Gençlik tekrar seçime hazırdır" dedi.

 

DAVAMIZ MİLLET DAVASI

Kahraman "Bu davaya hizmet konusunda her zaman olduğu gibi üzerine düşen görevi yine yerine getirecektir. Bizim davamız millet davasıdır. Milletimiz için gece gündüz çalışmak bizim için şereftir. Sizler bu şerefe layık olacak çabayı, azmi gösterecek bilince sahipsiniz. Bundan hiçbir şüphem yok. Bize dönük her operasyon, her psikolojik operasyon ya da saldırı bir tek şeyle sonuç verir. İnancımızı, kararlılığımızı güçlendirir, adımlarımızı daha sabit bir şekilde toprağa basmamızı sağlar. Ufkumuza doğru bakışımızı da daha da perçinler. Bu konuda sizlere güveniyorum. Allah yolumuzu hayır, menzilimizi hayreylesin inşallah” diyerek konuşmasını tamamladı.

 

ALLAH İNSANLARI KAVİM KAVİM YARATTI

İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın konuşmaları ile devam eden programda Ceyhan” Allah bizleri farklı kavimler halinde yarattı. Ama birbirimizle daha iyi tanışalım, anlaşalım diye yarattı. Millet kavramının içinde Türk'ü de vardır, Kürt'ü de vardır, Laz'ı da vardır, Çerkez'i de vardır, Abaza'sı da vardır, Millet budur. Millet bir çeşnidir. Bunu farklı yerlere çekmenin hiçbir anlamı yok. Yoksa ne Türk'ün Kürt'e, ne Kürt'ün Türk'e bir üstünlüğü yoktur. Ne Arap'ın beyaza, ne beyazın Arap'a üstünlüğü yoktur. Üstünlük sadece Allah'a ne kadar yakın olursak, o kadar. Onun için, Hacı Bektaş-ı Veli'nin dediği gibi, iri olalım, diri olalım, kardeş olalım, bu konulara hassasiyet gösterin. Gençlere güveniyoruz yine her zamanki gibi en iyisini yaparak Kocaeli’nin farkını ortaya koyacaksınız’’ dedi.

 

TOPLANTILAR DEVAM ETTİ

Protokol konuşmalarından sonra il başkan yardımcıları başkanlığında ilçe birim başkanlarıyla her birim ayrı ayrı toplantısını gerçekleştirdi.

İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman başkanlığında ilçe başkanları, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Yasin Bulut başkanlığında ilçelerin siyasi ve hukuki işler başkanları birimi, Teşkilat Başkanı İlker Kelsoy başkanlığında ilçelerin teşkilat başkanları birimi, Seçim İşleri Başkanı İskender Yazıcı başkanlığında ilçelerin seçim işleri başkanları birimi, Tanıtım ve Medya Birim Başkanı Erkan Arslan başkanlığında ilçelerin tanıtım ve medya başkanları birimi, Üniversite Birim Başkanı Onur Polat başkanlığında ilçelerin üniversite başkanları birimi, sosyal işler başkanı önder çatan başkanlığında ilçe sosyal işler birimi, Halkla İlişkiler Birim Başkanı Fuat Gedik başkanlığında ilçelerin halkla ilişkiler başkanları birimi, Yerel Yönetimler Birim Başkanı Mustafa Özdemir başkanlığında ilçelerin yerel yönetimler başkanları birimi, Ar-Ge Birim Başkanı Hasan Tandoğan başkanlığında ilçelerin Ar-Ge başkanları birimi ve Sekretarya Birim Başkanı Enis Göçer başkanlığında ilçelerin sekretarya birimi toplantılarını gerçekleştirdi.

11 Eylül 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR