Başkan Karamürsel’de vatandaşla birlikte yüzdü

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün ile birlikte Karamürsel de Büyükşehir Belediyesi...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün ile birlikte Karamürsel de Büyükşehir Belediyesi tarafından faaliyete geçirilen Altın Kemer Plajı’nda vatandaşlarla denize girdi. Vatandaşlar ile birlikte dolu dolu bir gün geçiren Başkan İbrahim Karaosmanoğlu’na vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Plajı dolduran vatandaşlar ise, “Karamürsel’de plajların deniziyle, güneşiyle ve kumuyla güney sahillerinden farkı yok’’ dedi.

EREĞLİ PLAJI DOLUP TAŞIYOR
Büyükşehir Belediyesi’nin Karadeniz sahilinden taşınan kumlarla oluşturduğu Karamürsel Altın Kemer Plajı, yazın bu kavurucu günlerinde adeta dolup taşıyor. Başkan Karaosmanoğlu da sıcak havaları fırsat bilerek milletvekili Zeki Aygün ile birlikte hafta sonunda Altın Kemer plajında vatandaşlarla beraber denize girdi.

ÇALIŞMLAR SONUÇ VERDİ
AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin göreve başladığı günden itibaren devreye soktuğu arıtma tesisleri, oluşturduğu sahil alanları, dere ıslahları ve deniz uçağıyla yapılan denetimler sonrası Körfezin temizlendiğini, içinde yaşayan balık türlerinin ve sayısının hızla arttığını ve Körfez de artık rahatlıkla denize girilebildiğini kaydetti. Aygün tüm bu çalışmalarından dolayı Başkan İbrahim Karaosmanoğlu’na ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

KÖRFEZİN HER KÖŞESİNDEN DENİZE GİRECEĞİZ
Plajı dolduran vatandaşlarla denizde yüzen, Büyükşehir Belediyesinin sahillerde oluşturduğu Kurtarma Timleri ile sohbet eden Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, ‘’Benim için çok güzel ve dinlendirici bir gün oldu. Karamürsel Marmara Denizi’nin en temiz ve en güzel yeri. Kocaeli’ndeki arıtma tesislerimizi tam kapasiteyle çalıştırıyoruz. Körfezin çevresinde uygun alanlarda sahil düzenlemeleri yapıyoruz ve Karadeniz’den getirdiğimiz kumlarla plajlar oluşturuyoruz. Önümüzdeki yıllarda İzmit Körfezi’nin her köşesinden denize gireceğiz’’ şeklinde konuştu.

12 Temmuz 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR