Protokol Karayollarındaki çalışmaları inceledi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Karayolları 1. ve 17. Bölge Müdürü Mehmet Karaman’la birlik...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Karayolları 1. ve 17. Bölge Müdürü Mehmet Karaman’la birlikte karayollarında yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Karaosmanoğlu ile Vali Topaca, D-100 ile D-130 Karayolu üzerindeki çalışmaların hızla tamamlanması için Karayolları’yla koordineli olarak çalışacaklarını söyledi.

BÖLGE MÜDÜRÜYLE İNCELEME
Karayolları 1. ve 17. Bölge Müdürü Karaman, Vali Topaca ve Başkan Karaosmanoğlu ile birlikte, D-130 ile D-100 karayollarında devam eden çalışmaları yerinde denetledi. Büyükşehir Fen İşleri yetkilileri, üstlenici firmaların temsilcileri ve Karayolları’nın bürokratlarının katılımıyla gerçekleşen incelemeler, ilk olarak D-130 Karayolu’nun Gölcük-Karamürsel-Yalova hattından başladı.

D-130 KARAYOLU’NDA İNCELEME
D-130 Karayolu’nun bu bölümünde devam eden yapım, onarım, asfaltlama ve işaretleme çalışmalarının hızla devam ettiği, çalışmalar tamamlandıkça bölüm bölüm trafiğe açılacağı ifade edildi. Başkan Karaosmanoğlu ile Vali Topaca, yolun bu bölümündeki çalışmaların hızla tamamlanmasının önemini vurguladı.

SAPANCA YOLU VE D-100 KARAYOLU
Denetlemelerin ikinci durağı ise Sapanca yolu üzerindeki ikileme çalışması oldu. Burada da yolun son durumuyla ilgili bilgi alan Başkan Karaosmanoğlu ile Vali Topaca’ya yer üstünden geçen hatların deplase edilmesinin ardından yolun üst yapı çalışmasının hızla tamamlanacağı bilgisi verildi. Sapanca yolu ikileme çalışmasının önemini vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, projenin hızla tamamlanmasını arzu ettiklerini vurguladı. Başkan Karaosmanoğlu, Vali Topaca ve Genel Müdür Karaman, incelemelerine D-100 Karayolu üzerindeki Derince Kaşkaldere ve Dilovası Köprülü Kavşağı ile devam etti.

21 Temmuz 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR