Seçimi 40 bin oyla alacağız

Partisinin genişletilmiş ilçe danışma toplantısında konuşan AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel, 20 bin üye sayısına ulaşacaklarını söyledi ve seçimle...

BÜYÜTPartisinin genişletilmiş ilçe danışma toplantısında konuşan AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel, 20 bin üye sayısına ulaşacaklarını söyledi ve seçimlerde 40 oy ile Gölcük Belediyesi’ni bir kez daha kazanacaklarını söyledi

AKP Gölcük İlçe teşkilatı, 57. genişletilmiş danışma meclisi toplantısını, geçtiğimiz hafta sonunda, Değirmendere Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi. Büyük ilgi gösterilen toplantıya, İl Başkanı Mahmut Civelek, milletvekilleri Zeki Aygün ve İlyas Şeker, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, kadın ve gençlik kolları yöneticileri, il yöneticileri Mehmet İşpirlioğlu, İdris Alp ve Orhan Barış, il genel ve belediye meclis üyeleri, mahalle ve köy temsilcileri ile aday adayları Necati Zorlu ve Mustafa Kalabalık katıldı.

HEDEFİMİZ 40 BİN OY
Danışma meclisinde divan ise Mustafa Çavdar, Mehmet Yorulmaz, Ramazan Demir ve Zeynep Dalman’dan oluştu. Toplantıda konuşan ilçe başkanı Sedat Yücel, yerel seçimlerde Gölcük’te büyük bir oy yüzdesine ulaşacaklarını söyledi. Seçimlerin en önemli faktörünün mahalle ve köy teşkilatlarının olacağını kaydedin Yücel, “Kendilerinden beklentilerimiz çok yüksek. Teşkilat olarak 17 bin 300 üyemiz var. İl başkanımıza 20 bin üye sözü vermiştim. Seçime kadar bu rakama ulaşacağız. İlçedeki oy hedefimiz ise 40 bin oydur” dedi.

BAŞKAN ELLİBEŞ’TEN
COŞKULU MESAJLAR
Yapılan teşkilat sunumlarının ardından konuşan belediye başkanı Mehmet Ellibeş ise coşkulu mesajlar verdi. Sözleri sık sık sloganlarla kesilen Ellibeş, “Partimizin bayrağını Gölcük’te yere indirmeye kimsenin gücü yetmez. Ancak rehavete düşmek yok. Gücümüze rağmen sorumluluğumuz gereği daha çok çalışmalı ve partimizin oylarını yükseltmeliyiz. Bu seçim, sonrasındaki genel ve cumhurbaşkanlığı seçimlerini düşünecek olursak Türkiye’nin geleceğini belirleyecek olan bir seçimdir” diye konuştu.

CİVELEK’TEN GÖLCÜK’E ÖVGÜ
AKP İl Başkanı Mahmut Civelek ise, Gölcük teşkilatından övgü ile söz etti. Başkan Ellibeş’in hizmetlerinin takdire değer olduğunu söyleyen Civelek, şöyle konuştu: “Gölcük’te çok güzel işler yapıldı. Belediyelerin tek işi yol, park yapmak, çöpleri toplamak değildir. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde engelli vatandaşlarımız için açılan, Gölcük Belediyesi Emgelsiz Yaşam Merkezi, sosyal belediyeciliğin en güzel örneğidir. Birçok kez engellerle karşılaştık. Ama kimse AK Parti’nin bu memlekete hizmet etmesini engelleyemedi. 2014 seçimlerinde 13-0 yapacak durumumuz var.”

ADAYLAR TANITILDI
Civelek’in ardından ise milletvekilleri İlyas Şeker ve Zeki Aygün seçim öncesi son durumla ilgili bir değerlendirmede bulundular. Daha sonra ise belediye meclis üyeliği için başvuruda bulunan 55 ismin tanıtımı yapıldı. Toplantı, parti protokolünün çektiği final fotoğrafı ile sona erdi.

MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYLARI
İbrahim Altuntaş, Hasan Zeki Sarı, İrfan Şener, Yasin Özmen, İbrahim Ethem Karaoğlu, Halil İbrahim Şişman, Mehmet Olhan, Şükrü Barış, Nail Karakoyun, Kadir Özdemir, Nurdoğan İnci, Harun Gencer, Hasan İstif, Emine Çakmak Kalabalık, Mustafa Taşkan, Hüseyin Meme, İlyas Yazıcı, Metin Uzuner, Murat Köse, Levent Değirmenci, Bayram Girgin, Talip Tekin, Hasan Yaman, Nazım Usta, Mevlüt Demir, Hülya Atak, Musa Şenol, Melek Sivaslıoğlu, Hüseyin Çardak, Sedat Kul, Serap Bıçak, Fikret Ormancıoğlu, Ali İhsan Uzuner, Selahattin Ersoy, Ahmet Seslikaya, Murat Zorlu, Arif Dandan, Adem Ertunç, Mustafa Sandıkçı, Vural Kesgin, Mustafa Altan, İbrahim Yıldız, Şengül Yoldaş, Hilmiye Gövez, Murat Türengül, Davut Uzun, Selahattin Ersoy, Mehmet Malçok, Yıldıray Çelik, Derya Zafer Özkan, Berna Abiş, Hasan Üstüner, Muhammet Turan, Selahattin Yılmaz, İsmail Gençdemir.

09 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR