Muammer Dereli’de görkemli mezuniyet

İzmit Muammer Dereli Fen Lisesi’nde geçtiğimiz günlerde mezuniyet töreni gerçekleştirildi. Okul bahçesinde gerçekleştirilen 10’uncu dönem mezuniyet t...

BÜYÜT

İzmit Muammer Dereli Fen Lisesi’nde geçtiğimiz günlerde mezuniyet töreni gerçekleştirildi. Okul bahçesinde gerçekleştirilen 10’uncu dönem mezuniyet törenine Okul Müdürü Halil İbrahim Keleşoğlu, Müdür Yardımcıları Hamza Kararoğlu, Nihat Ataş, tüm okul öğretmenleri ev sahipliği yaptı. Okul Aile Birliği tarafından mezuniyet töreni öncesinde tüm öğrenci, veli ve misafirlere yemek ikramı yapıldı.

 

GENİŞ KATILIM

Programın sunuculuğunu Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Güler Şahin’in yaptığı törene İl Milli Eğitim Müdür Vekili Muhlis Öztürk ve Müdür Yardımcısı Mustafa Cansız, Maarif Müfettişleri Başkanı Volkan Ağyel, Dilovası Milli Eğitim Müdürü Murat Balbay, İzmit İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Arslan, Körfez İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Kadir Zorlu, öğrenciler ve velileri katıldı. 

 

“HEDEFLEDİĞİNİZ OKULLARI KAZANACAKSINIZ”

Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Keleşoğlu, “Çok değerli çocuklara sahipsiniz. Çok güzel öğretmenlerimiz ve çok güzel okullarımız var. Okulumuzda aldığınız eğitim ve öğretimle başarılı bir şekilde mezun oldunuz. Önümüzdeki LYS sınavında da üstün başarı göstererek, hedeflediğiniz okulları kazanacağınıza inancımız tamdır. Okulumuz sizin eviniz, yuvanızdır” şeklinde konuştu.

 

BOL BOL FOTOĞRAF ÇEKTİRDİLER

Okul birinciliğini 12/A sınıfından Sevim Hazal Özel, okul ikinciliğini 12/E sınıfından Müge Bozkurt ve okul üçüncülüğünü de 12/A sınıfından Sümeyye Ayyıldız elde etti. Dereceye giren öğrencilere altın ve birer plaket verildi. Sınıf arkadaşları ve aileleri ile bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Muammer Dereli Fen Lisesi öğrencileri havai fişekler eşliğinde keplerini havaya fırlattılar. Sevinç gözyaşları arasında birbirlerine sarıldılar ve okul bahçesinde çeşitli müzikler eşliğinde velileriyle beraber eğlendiler.

14 Haziran 2015 Kocaeli- EğitimYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı! mask
Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı!
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı! mask
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı!
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı! mask
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı!
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor mask
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor
Ekmekte flaş fiyat açıklaması! mask
Ekmekte flaş fiyat açıklaması!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR