60 günde 20 kilo verdi

      110 KİLODAN 90 KİLOYA İnanılır gibi değil, yasaksız, rejimsiz ve spor yapmadan 2 ay içerisinde 20 kilo verdi. Evyapport’ta çalışan Ergin Vanol...

 

 

 

110 KİLODAN 90 KİLOYA

İnanılır gibi değil, yasaksız, rejimsiz ve spor yapmadan 2 ay içerisinde 20 kilo verdi. Evyapport’ta çalışan Ergin Vanol, İstanbul Polenezköy’de bulunan Egece Sağlık ve Eğitim Merkezi’nin kampına katıldı ve burada da kampın sahibi Deniz Egece ile tanıştı. Anlatılanları can kulağıyla dinledi ve o istemediği kilolardan kurtuldu. İki ay önce 110 kilo olan Ergin Bey, şuan 90 kilo. Önümüzdeki iki ay içinde ise 75 kiloya düşmeyi hedefliyor.

DÜŞÜNCE GÜCÜ

Ergin Bey, düşünce gücüyle zayıflamanın sırrını çözdü. Sadece zayıflamak değil, kişisel gelişimde de etkili olan bu sistem, insanın içindeki vücuda hükmetme formülünü sunuyor. Deniz Egece’nin kitaplarını okuyarak ve kampına katılarak düşünce gücüyle vücuduna hükmetmeyi öğrenen Ergin Bey, Kuantom fiziğine dayanan bu sistemi herkese tavsiye ediyor. Kampta gördüklerinden etkilenen ergin Vanol, bu kampın Kocaeli Temsilcisi oldu.

VÜCUDA HÜKMETMEK

Ergin Bey, “İnsanlar vücutlarına hükmede bilirler. Bazı insanlar rejim yapsa da zayıflayamaz, zayıflayanlar ise ileride bu kilolarını mutlaka geri alır. Ancak, vücuda hükmetmeyi öğrendiğinizde onu artık yönetiyor olacağınızdan, verdiğiniz kiloları geri alma olasılığınız ortadan kalkar. Çok inandırıcı gelmediğini biliyorum, bende bu kampa katılmadan önce, düşünce gücüyle zayıflayacağıma inanmıyordum. Ama bunu başarındım, yaşamımdan hiçbir şeyi kısıtlamadan” dedi. 

05 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR