Ünal Köken, İŞKUR ile protokol imzaladı

Konusu ağaçlandırma, çevre temizliği, çevre düzenleme, park yapımı, bakım ve onarım çalışmaları olan sözleşme, Başkan Köken ve Kocaeli Çalışma İş Kur...

Konusu ağaçlandırma, çevre temizliği, çevre düzenleme, park yapımı, bakım ve onarım çalışmaları olan sözleşme, Başkan Köken ve Kocaeli Çalışma İş Kurumu Müdürü Ulvi Yılmaz arasında imzalandı.

Kandıra ilçe genelinde uygulanacak olan proje kapsamında 30 işçi çalıştırılacak. Kurumlar arası iletişim ve projelerdeki iş birliğine her fırsatta dikkat çeken Başkan Köken, proje kapsamında ilçe genelinde iş alımlarının gerçekleşmesiyle ayrıcalıklı hizmet sunulacağını da sözlerine ekledi.

 

"ÇALIŞMAK VE HİZMETTE BULUNMAK EN ÖNCÜ VAZİFEMİZ OLACAKTIR"

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken ve Kocaeli Çalışma İş Kurumu Müdürü Ulvi Yılmaz arasında imzalan ve  30 işçinin çalıştırılacağı anlaşmanın Kandıra için hayırlı olmasını dileyen Başkan Köken, “Gençlerimize yönelik çalışmalarımız devam ediyor. İlçemizde yaşayan genç kardeşlerimize iş sahaları açmak ve onların zorunlu olarak yaşadıkları göç etme sorununu ortadan kaldırmak istiyoruz. Hizmetin en iyisini hak eden vatandaşlarımıza biz de en iyisini sunacağız. Bizlere güvenen değerli anne babalara verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz ve çocuklarımızın geleceği için durmadan, yorulmadan çalışacağız diyerek” sözlerini tamamladı.

28 Ekim 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR