Başkan Baran, düğünden düğüne koştu

Cumartesi ve Pazar günlerini ayrı bir yoğunlukta geçiren başkan Baran, düğünden düğüne koşarak genç çiftleri yalnız bırakmadı. Nikahı Başkan Baran...

BÜYÜT

Cumartesi ve Pazar günlerini ayrı bir yoğunlukta geçiren başkan Baran, düğünden düğüne koşarak genç çiftleri yalnız bırakmadı.


Nikahı Başkan Baran Kıydı

Rüyam düğün salonunda gerçekleştirilen düğün törenine katılan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Gözalan ve Dedeli ailelerinin bu mutlu günlerinde yanında olan Başkan Baran Muhammet Emin ve Ayşenur’un nikâhlarını kıyarak mutlu anlarına ortak oldu. Gözalan ve Dedeli ailelerini dost ve akrabaları da yalnız bırakmazken Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, her iki aileyi de tebrik etti.


Baran, Yücel ve Rüzgar Ailelerinin Mutluluklarına Ortak Oldu

Başkan Baran, ayrıca Erdem ve Elif çiftinin nikahlarını kıydı. Genç çift, Galaksi Beyaz Saray’ında gerçekleşen düğün cemiyeti ile evliler kervanına katıldı. Genç çiftin bu mutlu günlerinde sevenleri de bırakmadı. 3 çocuk öğüdünü genç çifte hatırlatan Başkan Baran, mutluluk dilekleri eşliğinde evlilik cüzdanını da geline verdi.


Başkan Baran, Büyükkazaz ve Kaynak Ailelerinin Mutlu Gününe Ortak Oldu

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, düğün cemiyetlerine ara vermeden devam etti. Başkan Baran Galaksi Beyaz Saray’daki cemiyetin ardından Yarımca Kültür Merkezi’ndeki düğün salonuna geçti. Gerçekleştirilen nikâh töreninde Necati ve Büşra çiftinin nikâhlarını kıyarak mutlu anlarına ortak oldu.


Harun ve Merve nur’un Mutlu Günü

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Harun ve Merve nur çiftinin düğün törenine katılarak genç çiftin nikâhlarını kıyarak mutluluklarına ortak oldu. Gelin ve damadın aileleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Baran, genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dilerken evlilik cüzdanını geline teslim etti.

03 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR