Tarçın ve Arkadaşları miniklerle buluştu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen 23 Nisan Festivali’nin son gününde Tarçın ve Ar...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen 23 Nisan Festivali’nin son gününde Tarçın ve Arkadaşları Animasyonu Kocaelili çocuklara unutamayacakları bir gün yaşattı. Televizyonlarda görmeye alışık olduğu çizgi kahramanları, konser salonunda gören çocuklar doyasıya eğlendi.

ANNE BABALAR DA ÇOCUKLARLA İZLEDİ
Binlerce kişinin izlediği animasyonu dünya çocukları ile Kocaelili çocukların yanı sıra anne ve babalar da takip etti. Kocaeli Çocuk, Eğitim ve eğlence Fuar’ında eğlenceli dakikaların yaşandığı programda Tarçın, Narçın, Yalçın, Gülçin, Nurçin, Kakule ve Elmır’dan oluşan ekip çocuklara iyi ve doğru davranmaya yönlendiriyor.

ÇOCUKLARA DOĞRULUĞU ÖĞRETİYORLAR
Tarçın ve arkadaşları çocukları iyi ve doğru davranışlara yönlendirmenin yanı sıra paylaşma, yardımlaşma gibi kavramları da öğretmeyi hedefliyor. Bunu da çocukları eğlendirerek yapıyor. Buradaki en önemli nokta Tarçın ve arkadaşlarının tamamen gerçek hayata uyarlanabilecek karakterler olmaları ve gerçek hayatta görülebilecek davranış kalıplarını, alışkanlıkları ve iletişim şekillerini sergilemeleri. Tarçın’ın faaliyetlerinden biri de Çınçınlar Ormanı'nı korumak.

24 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR