Onlar bayramda da görev başında

Ramazan Bayramı'nda herkes aileleri ve sevdikleriyle bayramlaşırken, halkın sağlığı, can ve mal güvenliği için görev başında olanlar da vardı.Hastanel...

Ramazan Bayramı'nda herkes aileleri ve sevdikleriyle bayramlaşırken, halkın sağlığı, can ve mal güvenliği için görev başında olanlar da vardı.Hastanelerin acil servis personeli, itfaiye personeli ve polis merkezinde nöbetçi personel bayram tatili boyunca görev başında olacaklar. Kuşkusuz uzun bayram tatilleri pek çok kişi için güzel oluyor, ama uzun tatilleri ailelerinden feragat ederek görev başında geçirenlere de teşekkür etmek gerekiyor. 

NÖBETÇİ EKİPLER OLUŞTURULDU

Ramazan Bayramı'nın huzurlu ve sorunsuz bir ortamda yaşanabilmesi amacı ile Büyükşehir Belediyesi nöbetçi ekipler oluşturdu. Bu doğrultuda İtfaiye ekipleri olası yangın ve vatandaşların kurtarma vakalarına müdahale için bayram boyunca görev yapacak. Ambülans birimleri hasta ulaşım ihtiyaçları için, Mezarlıklar Müdürlüğü de defin işlemleri için mesai yapacak. İSU ekipleri kanalizasyon ve su arızaları için gün boyu hazır halde bekleyecek, Zabıta Birimleri de denetim ve kontrollerini sürdürmeye devam edecek.  

iceri-003.jpg

ÇAĞRI MERKEZİ 7/24 GÖREVDE

Ambulans ihtiyacı için Büyükşehir Ambulans Nakil Hizmetleri ve ulaşımla ilgili Ulaşım Dairesi Başkanlığı bayram boyunca da 24 saat boyunca görev yapacak. Vatandaşlar Büyükşehir Çağrı Merkezi numarası 444 11 41'i arayarak ambulans ihtiyaçlarını ve ulaşımla ilgili sorun ve taleplerini iletebilecek.

Bayram süresince hizmet verecek olan Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı birimler ve telefonları şöyle:

Alo Zabıta 153  - İtfaiye 110 -  Su Arıza 185  -Kanalizasyon Arıza 185

Mezarlıklar Müdürlüğü 188    - Büyükşehir Çağrı Merkezi 444 11 41

 ​

05 Temmuz 2016 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR