Hüseyin Üzülmez Kartepe'deki kulüplere seslendi

Sporsever başkan "Kartepe'de profesyonel bir takıma sahip olabiliriz. Bir olun, birlik olun" diye konuştu.   PROFESYONEL BİR TAKIMIMIZ OLSUN Karte...

Sporsever başkan "Kartepe'de profesyonel bir takıma sahip olabiliriz. Bir olun, birlik olun" diye konuştu.

 

PROFESYONEL BİR TAKIMIMIZ OLSUN

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepe ilçesindeki kulüplere seslenerek net konuştu. "Birlik olun, gelin buradan profesyonel lige bir takım çıkaralım" diyen Üzülmez "Doğal güzellikleri ile Allah'ın bize bağışladığı Kartepe'mizde spora ve sporcuya önem veriyoruz. Doğa ve kış turizmini canlı tutmak için projeler geliştirirken, diğer branşları da es geçmiyoruz." dedi.

 

BİR ARAYA GELEMİYORUZ Kİ

Üzülmez, içerideki didişmenin kimseye yarar getirmeyeceğini belirtti ve şu düşüncelere yer verdi. "Kartepe sınırları içerisindeki tüm takımlara malzeme yardımı, transfer aktarma ücretleri ve ulaşım desteği veriyoruz. Hiç bir kulüp bunun aksini iddia edemez. Futbol branşında da elit bir takımımızın olmasını arzu ediyoruz. Ancak bölgemizin en önemli sorunu bir araya gelememektir. Eğer geçen yıl Kartepe ve Derbent takımları arasında olaylar yaşanmasaydı, iki takımımız da BAL'a çıkabilirdi çünkü ellerindeki kadrolar bunun için yeterliydi. Gelen cezaların ardından hem kalite hem de manevi olarak yaşanan çöküntü ikisinin de zarara uğramasına neden oldu.

 

ÇOK KARARLIYIM

İlk kez buradan çok net bir şey söylemek istiyorum. Hiç kulüp benden ayrıcalık beklemesin!.. Atıyorum, 2. Amatör Lig'de Eşmespor neyse Süper Amatör Lig'deki Kartepe Belediyespor da benim için odur. Bu konuda zaman zaman eleştirildim, bana sitemler edildi. Çok kararlıyım. Kim ortaya iyi bir ürün çıkarır ve hedefe doğru yollarla giderse, onların yaptığı katkının bir o kadarını ben yapacağım. Şu da var. Hazıra dağlar dayanmaz. Harca, harca, harca bir yere kadar. Kendin de yetiştir. Bunun için yeterli tesisimizin olduğunu düşünüyorum. Kentimizde örnek kulüpler var.

 

HAVANDA SU DÖVÜYORUZ

Bölgemiz, profesyonel liglerde oynayacak bir takımı fazlası ile hak ediyor. Dediğim gibi sorunumuz diyalog kuramamak. Babalarımız, atalarımız aynı topraklardan geldiler ancak bir türlü burada aile ortamı kurulmuyor. Defalarca çağrı yaptım. Kartepe'deki kulüpler toplansın, fikir birliğine varsın, ne istenildiği açık bir şekilde ortaya çıksın, sonra raporu bana getirilsin. Elimden geleni katkıyı vermezsem o zaman beni eleştirin. Ama toplanıp ortak bir noktada buluşamıyoruz ki. Havanda su dövüyoruz.

Erdem ÖVÜÇ

14 Temmuz 2016 Kocaeli- SporYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
2 polis tecavüzden tutuklandı! mask
2 polis tecavüzden tutuklandı!
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti! mask
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti!
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli mask
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR