Çayırova’da 1 caddeye 5 milyon TL harcandı

Çayırova Belediye BAşaknı Ziyaettin Akbaş, Özgürlük Mahallesi’nde yaptığı halk toplantısında Muammer Aksoy Caddesi’ne 5 milyon TL harcandığını söyledi...

BÜYÜT

Çayırova Belediye BAşaknı Ziyaettin Akbaş, Özgürlük Mahallesi’nde yaptığı halk toplantısında Muammer Aksoy Caddesi’ne 5 milyon TL harcandığını söyledi.

Çayırova Belediyesi tarafından düzenlenen halkla buluşma toplantılarının bir yenisi geçtiğimiz gün Özgürlük Mahallesi’nde gerçekleşti. Toplantıda Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş bir caddeye 5 milyon TL harcandığını açıkladı. Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş’ın mahallede yapılan çalışmaları aktardığı toplantıya AKP Çayırova İlçe Başkan Vekili Mehmet Bayındır ve yönetimi, belediye başkan yardımcıları Nizamettin Günay ve Bülent Çorapsız, AKP Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Yeşilkaya ve yönetimi, AKP Özgürlük Mahallesi Başkanı İsrafil Kanbul ve yönetimi ile çok sayıda vatandaş katıldı.

CEP TERMİNAL MÜJDESİ
Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş konuşmasının başında cep terminal müjdesini verdi. Çayırova’nın ulaşım sorunu konusunda açıklama yapan Akbaş, karayolları ile yapılan istişareler sonucunda bu sorunu ortadan kaldıracaklarını belirtti. Cep terminal için gerekli çalışmaları tamamladıklarını ifade eden Akbaş, kısa süre içerisinde şehirlerarası otobüslerin Çayırova’ da durmaya başlayacağını ve bu anlamda vatandaşların ulaşım sorununu çözmüş olacaklarını vurguladı.

YÜKSEK BEDELLİ YATIRIM
Altyapı, üstyapı, dere ıslahı gibi büyük yatırımların Çayırova ilçesine kazandırıldığının altını çizen başkan Akbaş, Rahmi Dibek, Muammer Aksoy, Menderes ve Ertuğrul Gazi Caddeleri’nde alt ve üstyapı düzenlemelerinin devam ettiğini ve bu yatırımların yüksek bedellerle yapıldığını söyledi. Akbaş, Muammer Aksoy Caddesi’nin 5 milyon TL’lik bir bedelle yapıldığı ve bu anlamda Çayırova’nın yeniden inşa edildiğini söyledi.

07 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR