Gölcük Belediye personeline göz yorgunluğu semineri

Gölcük Belediyesi ve Özel Dünya Göz hastanesi işbirliği ile Belediye personeline yönelik göz yorgunluğu (ASTENOPİ) semineri verildi.Seminer öncesinde...

BÜYÜT


Gölcük Belediyesi ve Özel Dünya Göz hastanesi işbirliği ile Belediye personeline yönelik göz yorgunluğu (ASTENOPİ) semineri verildi.

Seminer öncesinde Gölcük Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü Yüksel Karademir bir konuşma yaparak, seminere konuşmacı olarak katılan Özel Dünya Göz Hastanesi doktorlarından Prof. Dr. Orhan Elibol’a ve katılımlarından dolayı Belediye personeline teşekkür etti. Belediye Meclis salonunda gerçekleştirilen seminerde Prof. Dr. Elibol, Gölcük Belediyesinde görevli personel içinden sürekli bilgisayar kullanıcılarına yönelik yapılan bu seminerde göz yorgunluğu, bilgisayar kullanımının göz üzerindeki etkileri, alınması gereken önlemler, tedavi yöntemleri gibi çeşitli konularda bilgiler verdi ve ayrıca barkovizon ile sunum gerçekleştirdi.

AŞIRI KULLANMAKTAN
Elibol, göz yorgunluğunun (ASTENOPİ), gözlerin aşırı kullanımına bağlı, göz çevresinde olan huzursuzluk, gerginlik, sıkıntı hissi, gözlerin çabuk yorulması, zorlanması, tükenmişlik hissi ile ortaya çıkan baş ağrıları olduğunu belirtti. Elibol Seminer sonunda ayrıca konu ile alakalı kendisine yöneltilen sorulara cevap verdi. Seminere Gölcük Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü Yüksel Karademir, birim müdürleri ve personel katıldı.

16 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR