AKME-DER yeni yönetimini oluşturdu

Yapılan yönetim kurulu toplantısında Genel Başkanlığa Özhan İmre, Başkan Vekiliğine Faruk Gönül, Mali İşlere Rahmi Yıldırım, Sosyal İşlere Hasan Basr...

Yapılan yönetim kurulu toplantısında Genel Başkanlığa Özhan İmre, Başkan Vekiliğine Faruk Gönül, Mali İşlere Rahmi Yıldırım, Sosyal İşlere Hasan Basri Küçük ve Genel Sekreterliğine Arzu Yılmaz olarak görev dağılımı yapıldı.

 

Derneğin Denetim Kurulunda ise Denetim Kurulu Başkanlığına Çiğdem Ersoy, Denetim Kurulu Raportörlüğüne Halil Eroğlu, Denetim Kurulu Üyeliğine Ünsal Mutlu getirildi.

 

ÖZHAN İMRE, YENİ DÖNEM HAKKINDA BİLGİ VERDİ

İmre yaptığı açıklamada; “Dernek üyelerine birlik ve beraberlik içinde 3 yıl görev süresi içinde yönetim kurulu ile beraber hedefleri siz üyelerimizin desteği yapacağız. Dernek çatısı altında toplanarak üyelerin iyi günde olduğu kadar kötü gününde de yanlarında olacağız. Çeşitli alanlarda anlaşmalar yaparak devlet memurlarına daha uygun koşularda alışveriş yapma olanaklarını sunacağız. Türkiye genelinde bazı tesis ve işletmeler ile anlaşmalar yaparak üyelerimize kolaylıklar sunulacaktır. Üyeler lehine her türlü yasal çalışmalar yapmak, fikir ve projeler üretmek, bu anlamda her türlü yasal ve demokratik yapılanmaları sağlayacağız” dedi.

 

AKME-DER TOPLANTIDA YENİ KARARLAR ALDI

Konuşmasına devam eden İmre, Genel Merkezin Gölcük Kocaeli’de olmasından dolayı üyeleri için çok güzel hizmetler sunabilen bir lokal açmayı planladıklarını, dernek üyelerinin yiyecek, giyecek gibi zaruri ihtiyaç maddelerini ve diğer mal ve hizmetlerle kısa vadeli kredi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla sandık kurmak için çalışmalar başladığının müjdesini vermek istiyoruz şeklinde konuştu.

22 Mart 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR