Koruma Şirketler Grubundan çalışanlarına iftar

      İlimizde önemli başarılara imza atan Koruma Şirketler Gurubu’nun çalışanlarına yönelik düzenlediği ilk iftar programı önceki akşam Antikkapı Res...

 

 

 

İlimizde önemli başarılara imza atan Koruma Şirketler Gurubu’nun çalışanlarına yönelik düzenlediği ilk iftar programı önceki akşam Antikkapı Restoran’da gerçekleştirildi. Koruma Şirketler Gurubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı  İbrahim Aracı, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kemal Aracı, Hukuk Müşaviri Ayşe Aracı, Yönetim Kurulu Üyesi  Zümran Aracı ve  Finans Direktörü Ahmet Dinç’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen programda yaklaşık 300 personel hazır bulundu.

ÇOK SAYIDA DOÇENT

İftarda Koruma Şirketler Grubu personelinin yanı sıra Zaporog Milli Üniversitesi’nden Prof. Dr. Ahtem Celil, İngiliz Filolojisi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Leniyara Celil, Kırım Mühendislik ve Pedagoji Üniversitesi  Doç. Dr. Nazle Yahya, Doç. Dr. Halime Yahya, Doç Dr. Tahir Kerim ile KOÜ’den Prof. Dr. Münevver Tekcan, Doç. Dr. Adnan Karabeyoğlu, Prof. Dr. Yasin Kişioğlu, Yrd. Doç. Dr. Özcan Atlan ve Yrd. Doç. Dr. Sema Orsoy da katıldı.

AİLELERİYLE KATILDILAR

Fabrika çalışanlarının aileleri ile birlikte katıldığı iftar yemeği güzel bir sohbet ortamında geçti. Katılımcılarla yakından ilgilenen Aracı ailesi adına açılış konuşmasını İbrhim Aracı gerçekleştirdi. Katılım sağlayan herkese teşekkür eden Aracı, “Bu geleneksel iftar programımızı devam ettireceğiz. Ramazan ayında herkes birbiriyle kaynaşmalı” dedi.

GÖNÜL İSTERDİ Kİ…

Sözlerini sürdüren Aracı, “Gönül isterdi ki, bütün şirketlerimizde çalışan arkadaşlarımızın aileleri ve çocuklarıyla beraber iftar yapalım. Benim gönlümden geçen böyle bir iftar etkinliği. Uzun yıllar boyunca beraber olalım. Çalıştıkları için katılamayan arkadaşlarımız için de iftar programı tertip edeceğiz” şeklinde konuştu. 

03 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR