Başkan Karaosmanoğlu, DSP İl yönetimini ağırladı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Demokratik Sol Parti (DSP) Kocaeli İl Başkanı Hayati Özzeren ve yeni yönetimini ağırladı....

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Demokratik Sol Parti (DSP) Kocaeli İl Başkanı Hayati Özzeren ve yeni yönetimini ağırladı. Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli’yi hep birlikte yönetmek istediklerini ve gelecek her türlü katkıya açık olduklarını vurguladı.

 

“GEÇMİŞİMİZİ HAYIRLA YAD EDİYORUZ”

“Cumhuriyeti bizlere emanet edenleri rahmetle anmalıyız” Başkan Karaosmanoğlu, “Canlarını ve kanlarını vererek kurdular bu ülkeyi. Onların sayesinde demokratik bir şekilde seçimler yapılıyor. Ülkemiz her geçen gün gelişiyor ve bunun için ülkemizi kuranları ne kadar hayırla ansak azdır” dedi.

 

“MUHALEFETİN GÖRÜŞLERİNİ ÖNEMSİYORUZ”

Siyasi partilerin demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biri olduğunu belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Kentin yöneticileri olarak siyasi görüşlerimiz farklı da olsa kentimizin gelişmesi, güzelleşmesi için birlikte hareket etmeliyiz. Bu anlamda muhalefetten gelecek her türlü görüş ve öneriye açığım ve bundan büyük mutluluk duyarım” diye konuştu.

 

“KENTİMİZE KATKI SUNMAYA HAZIRIZ”

DSP Kocaeli İl Başkanı Hayati Özzeren ise “Gördüğümüz aksaklıkları sizlere bildirerek kentimize katkı sağlamak istiyoruz. Kentimizin gelişmesine bizler de katkı sunmaktan büyük mutluluk duyarız. Bu kent hepimizin” dedi.

23 Ekim 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR