Gölcük’te Kurban Bayramı coşkusu

Bayramlaşma törenine, ilçe protokolü, İlçe Daire Müdürleri, Siyasi Partilerin Başkanları, STK'lar, Sendika ve Odaların Başkan ve temsilcileri, Beledi...

BÜYÜT

Bayramlaşma törenine, ilçe protokolü, İlçe Daire Müdürleri, Siyasi Partilerin Başkanları, STK'lar, Sendika ve Odaların Başkan ve temsilcileri, Belediye Birim Müdürleri, Belediye Meclis Üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katılarak, Coşkulu bir bayramlaşma yaşadılar.

 

Kongre Sarayı'nda gerçekleşen Bayramlaşma törenine Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Faruk Keskin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, İlçe Müftüsü Mehmet Yazıcı, İlçe Daire Müdürleri, Siyasi Partilerin Başkan ve Temsilcileri, Gölcük Belediyesi Genel Koordinatörü Nihat Abiş, Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Tektaş, Kemal Kahraman, Levent Değirmenci, STK'lar, Sendika ve Odaların Başkan ve Temsilcileri, Belediye Birim Müdürleri, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle muhtarları ve vatandaşlar katılarak tek vücut olarak coşku içinde bir bayram keyfi yaşadılar.

 

Bayramlaşma töreninde bir konuşma yapan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, tören katılan tüm davetliler ile Gölcük halkının bayramını kutlayarak, bayramların birlik beraberlik ve kardeşlik duygusunun ön plan çıktığı müstesna gün olduğunu belirterek, törene katılan davetlilere iyi bayramlar diledi.

 

Akabinde Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı bir konuşma yaparak, tüm konukların Kurban Bayramı'nı tebrik ederek, Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız şu günlerde, göstermiş olduğunuz bayram hassasiyetine teşekkür ediyor, Tüm Ülke insanımızın, Bölge ve İlçe halkımızın Bayramını kutluyorum dedi.

 

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker bir konuşma yaparak Bayramların vermiş olduğu manevi duygunun öneminden bahsederek Birlik ve Beraberlik duygusunun geliştirilmesinde herkesin üzerine düşen görevi yapması gerektiği belirtip, Gölcük Halkının Bayramını kutladığını ifade etti.

 

Kent Bayramlaşmasının ardından Protokol İlçe ziyaretlerini gerçekleştirdi. Protokol sırasıyla, İlçe Jandarma Komutanlığını, Polis Merkezi Amirliğini, Gölcük Necati Çelik Devlet hastanesini burada Hastaları ve yeni doğan bebekleri ziyaret ettiler, Huzurevinde yaşlılara hediye ve çiçek takdim ettiler ve Saraylı Çocuk Evleri sitesinde kalan çocuklara çeşitli hediyeler verip bayramlaştılar.

06 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR