Vali Güzeloğlu'na ziyaretler sürüyor

ROMANLARDAN ZİYARET Türk Romanlar Konfederasyonu Başkanı Ahmet Çokyaşar ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na hayırlı olsun...

ROMANLARDAN ZİYARET

roman.jpg

Türk Romanlar Konfederasyonu Başkanı Ahmet Çokyaşar ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Türk Romanlar Konfederasyonu Başkanı Ahmet Çokyaşar ve yönetim kurulu üyeleri, “Sayın Valimize yeni görevinde başarılar” dilediler.

Mersin ve Samsun Roman Derneklerinin selam ve saygılarını ileten dernek yönetimi,  Vali Sayın Hasan Basri Güzeloğlu’na çiçek ve keman takdiminde bulundular.

Vali Hasan Basri Güzeloğlu ise, Türk Romanlar Konfederasyonu Başkanı Ahmet Çokyaşar ve üyelerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

 

GÜZELOĞLU: MUHTARLAR HALKIN SESİ,  TEMSİLCİSİ, GÖNÜL VE HİZMET ELÇİSİSİDİR

muhtar-005.jpg

Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş ve 45 mahalle muhtarı, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş, “Bu kentin kaptanı sizsiniz” diyerek yaptığı konuşmasında;  “İlimize hoş geldiniz, yeni görevinizin hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Bundan önceki Valilerimizle iyi ilişkilerimiz oldu. Bundan sonra inşallah sizinle birlikte çalışacağız. Sizin muhtarlara bakış açınızın iyi olduğuna inanıyoruz. İnşallah önümüzdeki süreçte Sayın Valimizle ilimizdeki işlere çok güzel imzalar atacağız.  Tüm muhtarlar olarak Sayın Valimize yeni görevinde başarılar diliyoruz.” diyen Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş, Valiye “Bu kentin kaptanı sizsiniz” diyerek, bir gemi maketi takdim etti.

Vali Hasan Basri Güzeloğlu, muhtarlar ile tek tek tanıştıktan sonra yaptığı konuşmasında; “Böylesi güzel ve geniş bir heyetle ziyarete geldiğiniz için teşekkür ediyorum. Sizlerle birlikte olmaktan ve temsil ettiğiniz yerlerdeki Kocaelili hemşerilerimin selamlarını almaktan mutluluk duyuyorum. Mahallelerinize döndüğünüzde sizlerde Kocaelili hemşerilerime selamlarımı iletiniz. Fırsat bulduğum her an mahallelerinizi ve sizleri ziyaret edecek, sizleri kucaklayacağım.

Sizler seçimle gelen, halkın güven duyduğu ve isteklerinin bize aktarıcısı çok değerli arkadaşlarımızsınız. Halkın sesi ve temsilcisi gönül ve hizmet elçisisiniz. Kocaeli öncesindeki tüm illerde de aynı düşüncedeydim. Sizlerle birlikte halkımızın meselelerinde çözüm sürecinde sizlerle yakın bir iş sürecini göreceksiniz. Kaymakam arkadaşlarımıza, il müdürlerimize ilk verdiğim talimatta muhtarlarımızla sıcak, yakın ve sıkı bir iş birliği geliştirmeleridir. Bu tüm ilçelerimizde böyledir. Çünkü siz halktan aldığınızı bizimle paylaşacak, buna bağlı olarak bizim aldığımız kararları da uygulamak için vatandaşlarımızla birlikte olacaksınız. Bizim için asıl olan halkımızın mutluluğudur.

Bizim kapımız ve gönlümüz her zaman size açıktır. Bu tüm görev hayatımda muhtarlarımızla çok yakından çalıştım ve hiç pişman olmadım. Çünkü sizler güven almış çalışma arkadaşlarımızsınız. Bunu bilerek çalışmalarınızı yapınız. Bize ilişkin taleplerini iletiniz ve ortak değerlendirmeleri yapalım. İleriki zamanlarda ilçelerimizde sizlerle toplantılar yapacağız. Hepinize teşekkür ediyorum. Allah birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın. Allah devletimizin her düzeyde, her gününü geride bıraktığı günden daha güzel ve iyi etsin. Güzel günleri devletimize ve milletimize taşısın. Tüm vatandaşlarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum” diyerek muhtarlar ile günün anısına toplu ve tek tek hatıra fotoğrafı çektirerek, misafirlerini uğurladı.

 

HÜSEYİN AYAZ’DAN ZİYARET

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ve Türkiye Vilayet Hizmet Birliği Encümen Üyesi ve Eski İl Genel Meclis Başkanı Ali Ayaz, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz; Valiye yeni görevinde başarılar dileğinde bulunarak,  hayırlı olması temennisinde bulundu ve Başiskele ilçesinde yapılan çalışmalar ile devam eden projeler hakkında bilgi arz etti.

Vali Hasan Basri Güzeloğlu ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarında başarılar diledi. Vali, Türkiye Vilayetler Hizmet Birliği encümeninde bir dönem beraber çalışma fırsatı bulduğu Ali Ayaz ile bir süre sohbet etti.

 

ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ KOCAELİ ŞUBESİNDEN ZİYARET

ata-001.jpg

Atatürkçü Düşünce Derneği Kocaeli Şube Başkanı Taylan Katak ve yönetim kurulu üyeleri Onur Gülen, Egemen Vurmaz ile İpek Deniz, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na nezaket ziyaretinde bulunarak, yeni görevinde başarılar diledi ve derneklerinin yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi sunumunda bulundular.

Vali Hasan Basri Güzeloğlu, yeni görevinde kendisine başarı dileklerini ileten Atatürkçü Düşünce Derneği Kocaeli Şube Yönetimine yapmış oldukları nazik ziyaretten dolayı  teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

DSP İL YÖNETİMİNDEN ZİYARET

dsp.jpg

DSP Kocaeli İl Başkanı Hayati Özzeren, İlçe Başkanı Hülya Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri Ufuk Bagan, Kadir Uğur Yılmaz, Meral Uçarı, Mine Demirtaş, Mehmet Karakaş, Mine Şahin ve Yasemin Yılmaz, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na nezaket ziyaretinde bulundular.

DSP Kocaeli İl Başkanı Hayati Özzeren, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na, parti çalışmaları hakkında bilgi sunarak, yeni görevinde başarılar diledi.

Vali Hasan Basri Güzeloğlu, yeni görevinde kendisine başarı dileklerini ileten DSP Kocaeli İl Yönetimine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

 

KARAMÜRSEL KAYMAKAMINDAN ZİYARET

kay.jpg

Son çıkan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar kararnamesi ile Samsun İlkadım Kaymakamlığından Karamürsel Kaymakamlığına atanan Ahmet Narinoğlu, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na, yeni görevinde başarılar  dileyerek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Güzeloğlu ise, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu’na ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu’na yeni görev yerinin hayırlı olmasını dileyerek, nazik ziyaretinden dolayı teşekkür eden Vali, Kaymakam Narinoğlu’na çalışmalarında başarılar diledi.

 

FİKİR OCAKLARINDAN ZİYARET

in.jpg

Büyükdoğu Fikir Ocakları Kocaeli Şube Başkanı Ferhat Ertem ve yönetim kurulu üyeleri, Valiye hoş geldin ziyaretinde bulundular.

Büyükdoğu Fikir Ocakları Kocaeli Şube Başkanı Ferhat Ertem ve yönetim kurulu üyeleri, dernekleri ve çalışmaları hakkında bilgi sunumunda bulunarak Vali Güzeloğlu’na, Necip Fazıl Kısakürek’in İdeolocya Örgüsü isimli kitabını takdim ettiler.

Vali Güzeloğlu ise, Denek Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine, nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

 

DARICA KAYMAKAM VEKİLİ VE DARICA BELEDİYE BAŞKANINDAN ZİYARET

kara-002.jpg

Darıca Kaymakam Vekili Ahmet Karaaslan ile Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na nezaket ziyaretinde bulunarak, hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na 12 Ekim’de yapılacak olan 4. Uluslararası Darıca Yarı Maratonu hakkında bilgi sunumunda bulundu.

Başkan Karabacak, Valiyi maratona davet ederek, günün anısına 0006 göğüs numarası ve Osmanlı, Selçuklu süsleme sanatının yer aldığı gönül birliği kapısını takdim etti.

Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Darıca Kaymakam Vekili Ahmet Karaaslan ile Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’a teşekkür etti.

 

KARAYOLLARI 1. BÖLGE MÜDÜRÜ İSMAİL KARTAL ZİYARET ETTİ

kara-003.jpg

Karayolları 1. Bölge Müdürü İsmail Kartal, Vali Güzeloğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, ilimizde yapılan karayolları çalışmaları hakkında bilgi sunumunda bulundu. Vali Güzeloğlu, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Karayolları 1. Bölge Müdürü İsmail Kartal’a teşekkür etti, çalışmalarında başarılar diledi.

 

SENDİKA BAŞKANLARINDAN ZİYARET

sen.jpg

Türk-İş Marmara Bölge Temsilcisi Adnan Uyar, Türk Metal Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Yakup Yıldız, Türk Metal Sendikası Gölcük Şube Başkanı Mehmet Şener, Harb-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Turan Yıldız, Petrol- İş Gebze Şube Başkanı Süleyman Akyüz, Petrol- İş Kocaeli Şube Başkanı Salih Akduman, Selüloz-İş Kocaeli Şube Başkanı Murat Yürük, Çimse-İş Hereke Şube Başkanı İlhami Yıldırım, Tek Gıda-İş Kocaeli Şube Başkanı Ali Bostan, Tes-İş Adapazarı Şube Başkanı İrfan Kabaloğlu, Teksif-İş Kocaeli Şube Başkanı Ersin Çelik, Belediye-İş Kocaeli Şube Başkanı Osman Şar, Tes Koop. Temsilcisi Çağdaş Duyar ile  Koop-İş Şube Sekreteri İsmet Kanpara, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na hoş geldiniz ziyaretinde bulunarak, hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Türk-İş Marmara Bölge Temsilcisi Adnan Uyar,  sendika faaliyetleri hakkında Valiye bilgi sunumunda bulunarak, Kocaeli’de faaliyet gösteren tüm sendikalar adına yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Vali Güzeloğlu ise, sendika temsilcilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendilerine çalışmalarında başarılar diledi.

 

ZİRAAT ODASI BAŞKANINDAN ZİYARET

zii.jpg

Ziraat Odası Başkanı Yusuf Karaaslan, Valim Hasan Basri Güzeloğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziraat Odası Başkanı Yusuf Karaaslan,  yürüttükleri çalışmalar hakkında Valiye bilgi sunumunda bulunarak, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Vali Güzeloğlu ise, nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

KANDIRA GİOSB’DEN ZİYARET

kos.jpg

Kandıra Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Hidayet Kadiroğlu, Bölge Müdürü Hamit Eroğlu ve yönetim kurulu üyeleri Şevket Taycı, Halit Uçar ve Mehmet Başol, Vali Sayın Hasan Basri Güzeloğlu’na hoş geldin ziyaretlerinde bulundular.

Kandıra Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Hidayet Kadiroğlu, Kandıra Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgi sunarak, Vali Güzeloğlu hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Vali Güzeloğlu, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kandıra Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi yönetim kuruluna teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

İZMİT BELEDİYE BAŞKANI VE MECLİS ÜYELERİNDEN ZİYARET

izmit-002.jpg

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Meclis Üyeleri ile birlikte, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na hoş geldiniz ziyaretinde bulundu.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan; Vali Güzeloğlu’na yeni görevinde başarılar dileğinde bulunarak, İzmit ilçesinde yapılan çalışmalar ile devam eden projeler hakkında bilgi arz etti.

Vali Hasan Basri Güzeloğlu ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

KOCAELİ 2. İDARE MAHKEMESİ BAŞKANI VE ÜYELERİNDEN ZİYARET

val-001.jpg

Kocaeli 2. İdare Mahkemesi Başkanı Salim Civan ile birlikte üyeleri Turgut Delal, Kadir Kırmacı ve Cebrail Sarıkaya, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na nezaket ziyaretinde bulundular.

Kocaeli 2. İdare Mahkemesi Başkanı Salim Civan ve üyeleri, Vali Güzeloğlu’na yeni görevinin başarılar dileyerek, hayırlı olması temennisinde bulundular.

Vali Güzeloğlu ise Başkan Salim Civan ve Kocaeli İdare Mahkemesi üyelerine nezaketlerinden dolayı teşekkür etti.

 

TÜMSİAD KOCAELİ YÖNETİMİ YENİ VALİ HASAN BASRİ GÜZELOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN DEDİ

tum.jpg

Kocaeli Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Erdoğan Yılmaz, Başkan Yardımcısı İsmail Çöka ve yönetim kurulu üyeleri Semih Barış, İzzet Erdem, Şaban Akkaş, Niyazi Yılmaz, Semih Subaşı, Müslim Ataş ile Genel Sekreter Vekili İbrahim Oğul, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na  nezaket ziyaretinde bulunarak “ilimize hoş geldiniz” dediler.

TÜMSİAD Başkanı Erdoğan Yılmaz, Valiye sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür ederek, dernek çalışmaları hakkında bilgi sundu ve yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Vali Güzeloğlu ise, TÜMSİAD yönetimine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

 

 

KÖRFEZ PETROL ÜRÜNLERİ VE SANAYİCİLERİ DERNEK ÜYELERİNDEN ZİYARET

vall.jpg

Körfez Petrol Ürünleri ve Sanayicileri Dernek üyeleri Nurol Sarıçiçek, Namık Kemal Şahin ile Dernek Sekreteri Serpil Yayla, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na hoş geldiniz ziyaretinde bulundular.

Körfez Petrol Ürünleri ve Sanayicileri Dernek Üyeleri, Valiye samimi karşılamalarından dolayı teşekkür ederek, dernek çalışmaları hakkında bilgi sundular ve yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundular.

Vali Güzeloğlu ise Dernek üyelerine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarında başarılar diledi.

10 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR