CHP’de 280 meclis üyesi sandığa gidiyor

    CHP, cumartesi günü 7 ilçede meclis üyelikleri için ön seçim yapacak. 280 meclis üyesinin yarışacağı seçimlerde 19 bin 276 kişinin oy kullanma hak...

 

 

CHP, cumartesi günü 7 ilçede meclis üyelikleri için ön seçim yapacak. 280 meclis üyesinin yarışacağı seçimlerde 19 bin 276 kişinin oy kullanma hakkı bulunuyor. Hafta sonu yapılacak olan seçimlerde oy kullanma işlemi 08.00’de başlayıp 17.00’ye kadar devam edecek

 

İzmit (103 kişi)

Meclis Üye Sayısı : 37

Oy Kullanacak üye sayısı: 7 bin 293

Seçimin yapılacağı yer: İzmit Lisesi

Sandık Sayısı: 25

İzmit’te en az 19 en fazla 37 kişi işaretlenebilecek.

1. Mehmet Hocaoğlu

2. Semih Karakaş

3. Ahmet Öztürk

4. İsmail Erkul

5. Ersin Ergün

6. Elman Demir

7. Hüseyin Okur

8. Yılmaz Ak

9. Bülent Afacan

10. Selahattin Semiz

11. Sami Adem Elbaş

12. Ferdi Yalın

13. İsmail Bal

14. İsmet Sevinç

15. Hikmet Soylu

16. Ersin Albayrak

17. Hamit İlker Ulusoy

18. Olgun Koçak

19. Ahmet Demir

20. Metin Ortaç

21. Özcan Özer

22. Hakan Elyıldırım

23. Orhan Balcı

24. Gökhan Demirci

25. Murat Utku Birinci

26.  Müfit Karakuş

27. Cengiz Çakar

28. Hüseyin Akbulut

29. Tayfun Başsavcı

30. Hasan Pehlivanoğlu

31. Yener Erdem

32. İbrahim Güçlü

33. Nizamettin Erdem

34. Ahmet Elgür

35. İsmet Kanık

36. Tuncay Başol

37. Yaşar Güleryüz

38. Emrah Toker

39. Kamil Demirkol

40.  Fayik Çelik

41. Nafiz Korkmaz

42. Kaplan Köysu

43. Yasin Bıçaklıoğlu

44. Şaban Sarıgülle

45. Faysal Oğuz

46. Cengiz Kavşut

47. Köksal Fidan

48. Tuncay Çakır

49. Kıyasettin Taş

50. Mehmet Çolakoğlu

51. Gökhan Tanrıverdi

52. Ertuğrul Balkanlı

53. Mehmet Ataç

54. Abdurrahman Subaşı

55. Hasan Tolgay Poyraz

56. Cumhur Küçükbalkan

57. Mustafa Keskin

58. Mustafa Şerit

59. Abdullah Koç

60. Mehmet Atalay

61. Servet Kulaksız

62. Mehmet Demirtaş

63. Erhan Uysal

64. Osman Ertan

65. Barbaros Akkuş

66. Cengiz Özcan

67. Ahmet Uzun

68. Hüsrev Bilgili

69. Gülgün Kasabalı

70. Sevim Çağlar

71. Nilgün Özcan

72. Nesrin Toker

73. Zeliha Özer

74. Hale Meriç

75. Fevziye Emre

76. Sema Hacıoğlu

77. Özlem Çalık

78. Didem Turan

79. Canan Karabıyık

80. Handan Ay

81. Gülümser Ayhan

82. Aynur Karasu

83. Ayten Kuşkonmaz

84. Nuriye Kazaner

85. Eylem Şimşek

86. Bahar Gültekin Candemir

87. Çiğdem Demircan

88. Ercan Topal

89. Birol Sağlam

90. Mustafa Pektaş

91. Emrah Efe

92. Oğuzhan Bayhan

93. Gönül Karademir

94. Veli Beyaztaş

95. Nihat Çatmaz

96. Nurdan Sevgi

97. Ayhan Ersöz

98. İrfan Özkar

99. Bülent Sadıkoğlu

100. Bülent Karagöz

101. Bekir Çelik

102. Celalettin Balkaya

103. Ertan Büyükarman

 

Kota’dan yararlanmak isteyenler

1. Abdullah Koç

2. Erhan Uysal

3. Veli Beyaztaş

4. Servet Kulaksız

5. İsmet Kanık

6. Bahar Gültekin

7. İsmail Erkul

8. Müfit Karakuş

9. Bekir Çelik

10. Mehmet Kocaoğlu

11. Nafiz Korkmaz

12. Gökhan Demirci

 

 

 

Darıca (32 kişi)

Meclis Üye Sayısı: 28

Oy Kullanacak üye sayısı: 1. 630

Seçimin yapılacağı yer: Darıca İlçe Binası

Darıca’da en az 16 en fazla 31 kişi işaretlenebilecek

1. Gökhan Aktaş

2. Hüseyin Altay

3. Hakan Altıparmak

4. Hakan Altun

5. Yıldız Atik Aramaz

6. Serap Aydın Topsakal

7. Öner Ayırkan

8. Şükrü Bektaş

9. Turan Başaran Beşiroğlu

10. Satı Bozkurt

11. Yılmaz Cengiz

12. Burcu Ceylan

13. Nurcan Çağlar

14. Özgür Çelik

15. Yavuz Dursun

16. Sibel Ertürk

17. Ercan Gökdemir

18. Emine Nilgün Kara

19. İbrahim Karslı

20. Sevim Kaya

21. Turgay Kılıç

22. Hüseyin Koca

23. Musa Kovalık

24. Günay Köse

25. Memet Rıza Özadlı

26. Ahmet Mustafa Özmet

27. Mustafa Öztabak

28. Şinasi Serdar

29. Filiz Sezer

30. Ayşegül Şiddetoğlu

31. Selma Uçak

32. Funda Yıldırım

 

Derince (23 kişi)

Meclis Üye Sayısı 31

Oy Kullanacak üye sayısı: 2 bin 495

Seçimin yapılacağı yer: Merkez Seçim Bürosu

Sandık Sayısı: 9

Der ince’de en az 9, en fazla 19 kişi işaretleyecekler

1. Nihat Değer

2. Salim Demirol

2. Ömer Genç

4. Yılmaz Filiz

5. Yalçın Polat

6. Şevket Öktem

7. Gürsel Aras

8. İsmet Arguç

9. Baki            Dünya

10. Nezih Toplu

11. İbrahim Türkçakal

12. Mustafa Çelikkol

13. Erol Mengünoğul

14. Ali Çiçek

15. Özgür Güven

16. Fadıl Türk

17. Sebahat Osmanoğlu

18. Ramize Hale Seçilmiş

19. Serpil Ceylan

 

 

Gebze (37 kişi)

Meclis Üye Sayısı: 31

Oy Kullanacak üye sayısı: 2 bin 495

Seçimin yapılacağı yer: Gebze Eşrefbey İlkokulu Spor Salonu

Gebze’de en az 19, en fazla 37 kişi işaretleyecekler.

1. Arif Kurt

2. Ayhan Topçu

3. Bahadır Yusuf Azizoğlu

4. Birsen Arazlı

5. Cavit Kapoğlu

6. Dilek Tan

7. Ertan Kalem

8. Fatma Şahin

9. Fehmi Topkaya

10. Gazi Aydoğdu

11. Kasım Ünal

12. Kemal Balcı

13. Kenan Üner

14. Kıymet Ayan

15. Mehmet Doğan

16. Musa Haydaroğlu

17. Mustafa Arslan

18. Mustafa Kaya

19. Naim Ababay

20. Nuray Birinci

21. Nurhan Banu Üner

22. Sait Aydın

23. Serkan Davutoğlu

24. Sevinç Duygu Öner Mermer

25. Şahin Yılmazel

26. Tekin Yücel

27. Yılmaz Bulut

28. Ziya Topal

29. Eşref Emin Güzey

30. Yersu Aksu

31. Salih Işık

 

Gölcük (22 kişi)

Meclis Üye Sayısı: 31

Oy Kullanacak üye sayısı: 1.893

Seçimin yapılacağı yer: Adanur İş Merkezi’ndeki Seçim Ofisi’nde

Gölcük’te en az 9, en fazla 19 kişi işaretleyecekler.

1. Halit Güloğlu

2. Handan Yüz

3. Hüseyin Yılmaz

4. Kemal Kaya

5. Murat Yusuf Yalğı

6. Pınar Naak

7. Duygu Tokay

8. Hakan Ak

9. Hüseyin İşeri

10. Şengül Bekar Akdeniz

11. Nuri Murat Yazıcıoğlu

12. Murat Korkmaz

13. Fikret Gürel

14. İlker Solakoğlu

15. İsmail Salman

16. Muharrem Aydın

17. Yılmaz Calay

18. Yonca Yılmaz

19. Emin Ümit Yıldız

20. Emine Nalân Gülenç

21. İbrahim Saral

22. Ekrem İşeri

 

Kartepe (29 kişi)

Meclis Üye Sayısı: 25

Oy Kullanacak üye sayısı: 1.362

Seçimin yapılacağı yer: Uzunçiftlik Düğün Salonu

Kartepe’de en az 9, en fazla 19 kişi işaretleyecekler.

 

1. Mustafa Tuzer

2. Ayla Demir

3. Cumhur Karakadılar

4. Yalçın Öner

5. Murtaza Kalaycı

6. Caner Akçıl

7. Recep Şahmar

8. Serap Özmen

9. Erbay Işık

10. Nejdet Akar

11. Erdinç Önal

12. Mürsel Genç

13. Turgut Kotil

14. Fahrettin Aktaş

15. Musa Kazım Ejderoğlu

16. Aslı Yılmaz

17. Muzaffer Kaplankıran

18. Zekeriya Topal

19. Nilay Merttürk

20. Temel Ofluoğlu

21. Yasin Yılmaz

22. Serkan Akyıldız

23. Erol Hoşoğlu

24. Necati Pehlevan

25. Mine Koç

26. Erdal Baş

27. Ender Salmankurt

 

Kota’dan yararlanmak isteyenler

1. Hilmi Selçuk

2. Şenol Emel

3. Cumhur Karakadılar

4. Musa Ejderoğlu

5. Erdal Baş

6. Erol Hoşoğlu

7. Muzaffer Kaplanoğlu

 

Körfez (34 kişi)

Meclis Üye Sayısı : 31

Oy Kullanacak üye sayısı: 2 bin 108

Seçimin yapılacağı yer: Körfez Belediye Kültür Merkezi

Sandık Sayısı: 10

Körfez’de en az 16, en fazla 31 kişi işaretleyecek.

1. Tuğman Kayalı

2. İzzet Yalçın

3. Zeynel Arslan

4. Tekin Akgül

5. Ömer Kurtuluş

6. İrfan Körpe

7. Engin Taşdemir

8. Ahmet Yılmaz

9. Erkan Uygun

10. Mehmet Kaçar

11. Dursun Kahraman

12. Cengiz Akyıldız

13. Nevra Şeker

14. Zehra Türkmen

15. Ali Gaygusuz

16. Yelda Pişkin

17. Necmettin Kahraman

18. Sabriye Figen Ergün

19. Atakan Yücel

20. Serdar Aksu

21. Nilgün Solakoğlu

22. Selim Tetik

23. İbrahim Fortacı

24. Selim Özdemir

25. Kutlay Dursunoğlu

26. Kanber Tek

27. Mustafa Bilgin

28. Meltem Sedef Heper

29. Neriman Nayci

30. Muhittin Kıncal

31. Nazire Bora

32. Ertan Ellidörtoğlu

33. Yusuf Korucuoğlu

34. Musa Dere


Kota’dan yararlanmak isteyen

Kutlay Dursunoğlu 

04 Şubat 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR