Başiskele’de zabıtaya hizmet içi eğitim verildi

Başiskele Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü tarafından düzenlenen Hizmet içi Eğitim Seminerinde Kabahatler Kanunu,...

BÜYÜT

Başiskele Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü tarafından düzenlenen Hizmet içi Eğitim Seminerinde Kabahatler Kanunu, Pazar Yerleri Yönetmeliği ve 2013 yılı Zabıta Tembihnamesi uygulaması ile ilgili bilgiler aktarıldı.

Başiskele Belediyesi Zabıta personelinin görevi esnasında vatandaşlara karşı hak ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmeleri amacıyla düzenlenen seminerde, Zabıta Amiri Cevdet Hacıismailoğlu, Zabıta Görev Yetki ve Sorumlulukları ile başlayan seminere Kabahatler Kanunu, Pazar Yerleri Yönetmeliği ve 2013 yılında Zabıta Tembihnamesi'nin uygulanması ile ilgili zabıta personeline detaylı bilgileri sundu. Ayrıca bu uygulamalar yapılırken düzenlenen idari yaptırım tutanağı ve zabıt varakası düzenlemelerinde yaşanacak sıkıntıların yaşanmaması için izlenecek yollar örneklerle anlatıldı.

VATANDAŞLA İLGİLİ DİYALOG
Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz "İnsan Kaynakları ve Eğitim müdürlüğü olarak yürüttüğümüz Hizmet İçi Eğitim seminerlerindeki amacımız, vatandaşlarla sürekli diyalog içerisinde olan personelimizin kanunlar ve kurallar konusunda mevzuatları en iyi şekilde bilmesidir. Düzenlediğimiz bu hizmet içi eğitimlerle hem vatandaş memnuniyetini hem de hizmet kalitemizin devamlılığını sağlıyoruz" dedi.

26 Şubat 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR