Kocaeli Üniversitesi ile Kartepe Belediyesi arasında işbirliği

Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Küçük, Genel Sekreter Dr. Fatih Akbulut ile MYO müdürleri ve akademisyenlerin katı...

BÜYÜT

Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Küçük, Genel Sekreter Dr. Fatih Akbulut ile MYO müdürleri ve akademisyenlerin katıldığı toplantı Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 

YEREL YÖNETİMLERLE DE İŞBİRLİĞİ YAPILACAK

Kartepe Belediyesi’nin önemli projelerinden biri olan sağlıklı yaşam köyü Ekoköy’de düzenlenen toplantıda Kartepe’nin marka kentler arasında ilk sıralara yükseltilmesi adına yapılacak çalışmaların yol haritası belirlendi. Üniversitenin bilgi birikimi ile çalışanlarına katma değer katacak çalışmalarda bulunacaklarını ifade eden Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü, “Sanayicilerle başlattığımız işbirliklerimiz bulunuyor. Bununla birlikte yerel yönetimlerle de çeşitli projelere imza atmak istiyoruz. Yerel yönetimlerin halkla olan gücünü bir araya getirerek neler yapabileceğimizin üzerinde duruyoruz” dedi.

 

KARTEPE MARKA KENT OLACAK

Kocaeli Üniversitesi ile işbirliği yapmaktan ve önemli projelere birlikte imza atmaktan gurur duyacaklarını belirten Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ise, “Ülkemiz, ilimiz ve ilçemiz için iyi projeler yapabilmek adına Rektörümüzün de desteği ile genel anlamda Kartepe’nin oluşmuş vizyonu ile sanayisini de göz ardı etmeden, ilçemizi en iyi şekilde işlenmeye hazır hale  getireceğiz.  Üniversitemizin akademisyenlerinin desteği ile Kartepe’nin marka değerini yükseltecek yol haritasını hep birlikte belirleyeceğiz. Üniversitemiz ile yapacağımız güç birlikteliği ile Kartepe’yi marka kentler arasında ilk sıralara yükseltmeye çalışacağız” dedi.

05 Mart 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR