Ulusal medyadan haberler

Geçen ay yönetimine kayyum atanan Bugün Gazetesi’nde değişim sürüyor. Gazetenin Genel Yayın Yönetmenliği’ne Takvim Gazetesi Yayın Koordinatörü Ercan D...

Geçen ay yönetimine kayyum atanan Bugün Gazetesi’nde değişim sürüyor. Gazetenin Genel Yayın Yönetmenliği’ne Takvim Gazetesi Yayın Koordinatörü Ercan Demir getirildi. Kayyum, gazetenin Ankara Temsilciliği’ne ise Kanal A Televizyonu’ndan Fatin Dağıstanlı’yı atadı. Bugün ile Millet’in içeriğini ve yüzünü değiştirmek üzere Aydoğan Kaçıra görevlendirildi.

 

Milliyet’te işten çıkarmalar bitmedi. Bu kez, 3 yıl önce Sabah’ın Günaydın ekinde yazı işleri müdürüyken Milliyet’te hafta sonu eklerinin yayın koordinatörlüğüne getirilen kısa süre sonra da yayın yönetmeni olan Aslı Çakır’ın işine son verildi. Milliyet’in hafta sonu ekleri de Milliyet Cadde, Milliyet Sanat, Milliyet Kitap ile gazetenin kültür sanat servisinin başında olan Filiz Aygündüz’ün yönetimine bağlandı.

 

Habertürk’te iki yeni müdür… HT Magazin’in yayın yönetmenliğini yürüten Kadir Kaymakçı yazı işleri  müdürlüğüne getirildi.  HT Magazin’de muhabirlik yapan Bülent İpek ise gazetenin magazin müdürü oldu.

 

Hayko Bağdat, Taraf’taki yazılarına ara verdi.

 

Gazeteci Zafer Arapkirli, Yeni Yüzyıl Gazetesi’nde köşe yazmaya başladı.

 

HaberTürk’ten ayrılan Işıl Cinmen, Yeni Yüzyıl Gazetesi’nde işe başladı.
İktidara yakın gazetelerden Diriliş Postası’nın genel yayın yönetmeni Hakan Albayrak da kovulanlar kervanında. Kendisini ‘hür yandaş’ diye tanımlayan ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı eleştiren Albayrak, ayrılığı ‘Allahaısmarladık’ başlıklı yazısıyla duyurdu. “Yazılarımın doğurduğu rahatsızlık nedeniyle Diriliş Postası ile ilişkim kesildi. Kimsenin başını derde sokmayacak şekilde yeni bir gazete çıkarmanın yolunu arıyorum; bulursam haber veririm inşallah” diyerek okuyucularla vedalaştı.
Medyadan kurumsal iletişime… Uzun yıllar Milliyet’te ardından Habertürk’te ekonomi muhabirliği yapan Ünsal Ereke, BEPSAŞ’a transfer oldu. Ereke, BEPSAŞ’ta kurulan kurumsal iletişim bölümünün başında olacak.

16 Aralık 2015 Kocaeli- Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR