Baran: Siyaset bir hizmet yarışıdır

Bu kapsamda Sivil Toplum Kuruluşlarını makamında ağırlayan Belediye Başkanı İsmail Baran’ın bu seferki konukları Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma...

BÜYÜT

Bu kapsamda Sivil Toplum Kuruluşlarını makamında ağırlayan Belediye Başkanı İsmail Baran’ın bu seferki konukları Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği oldu.

 

Başkan Baran Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği’ni Makamında Ağırladı

Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ı oldukça kalabalık bir ekiple ziyaret etti. Başkan Baran, Kocaeli Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Dr. Bayram Çolakoğlu ve Balkan Türkleri Körfez Şube Başkanı Ziya Baykara ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.


Başkan Baran, “Sizler Çok Önemli Bir Misyonu Yerine Getiriyorsunuz”

Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu üyelerini kapıda karşılayarak hoş geldiniz diyen Başkan Baran, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Dernek çalışmalarını ve faaliyetlerini yakından takip ettiğini dile getiren Başkan Baran, “Siyaset Bir Hizmet Yarışıdır” diyerek STK’larla birlikte yürütülen çalışmalardan bahsetti. Başkan Baran, Balkan Türkleri Derneği’nin yurt dışında yaşayan soydaşlarımızın haklarıyla yakından ilgilenerek çok önemli bir misyonu yerine getirdiğini belirterek, “Balkanlarda yaşayan soydaşlarımız, sizlerin çalışmaları ve desteğiyle o topraklarda daha güçlü bir şekilde varlıklarını sürdürüyorlar” dedi.


Çolakoğlu, “Başkanımızın STK’lara Verdiği Önem Bizleri Çok Memnun Etti”

Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ağırlayan Başkan Baran’a nazik karşılamalarından dolayı teşekkür eden Kocaeli Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Dr. Bayram Çolakoğlu, “Başkanımızın STK’larla ilgili çalışmalarını kendilerinden dinledik. Bizlere göstermiş olduğu ilgi ve alakalardan çok memnunuz. Kendisiyle sürekli iletişim halinde olacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde üzerimize düşen görevi fazlasıyla yerine getireceğiz” dedi.

23 Şubat 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR