Türkkan, Meclis’e trafik sorununu taşıdı

        MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Kocaeli’nin Gebze ilçesi Güzeller Mahallesi’nde Pazartesi günleri kurulan semt pazarının bölgede yarat...

 

 

 

 

MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Kocaeli’nin Gebze ilçesi Güzeller Mahallesi’nde Pazartesi günleri kurulan semt pazarının bölgede yarattığı olumsuzluk nedeniyle yaşanan trafik çilesini TBMM’ye taşıdı. İçişleri Bakanı’nın yanıtlaması istemiyle soru önergesi veren Türkkan, sorduğu sorulara yanıt istedi.

DİKKATE ALINMIŞ MIDIR?

Önergesinde, pazarın kurulması nedeniyle trafiğe kapatılan iki işlek caddenin olumsuz etkilendiğini dile getiren Türkkan, “Bahar Caddesi ve Şehit Mevlüt Duru Caddesi'nin kapatılmasıyla bölgenin olumsuz etkileneceği dikkate alınmış mıdır?” sorusunu yöneltti.

AÇIKLAMA İSTEDİ

Lütfü Türkkan, mahallede kurulan pazarın başka bir yere taşınmasının düşünülüp düşünülmediğini de sorarak, trafiğin ve günlük yaşamın olumsuz etkilenmemesi için ne gibi uygulamaların hayata geçirileceği konusunda da açıklama istedi. 

01 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR