Orhan: Hedefimiz iktidar olmak

Açıklanan seçim bildirgesinin büyük bir yankı uyandırdığını söyleyen İl Gençlik Kolları Başkanı Orhan; “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu va...

BÜYÜT

Açıklanan seçim bildirgesinin büyük bir yankı uyandırdığını söyleyen İl Gençlik Kolları Başkanı Orhan; “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu vaatleri gerçekleştirebileceğini herkes biliyor, o yüzden Bakan bile çıkıp CHP’ye oy veririm diyebiliyor” şeklinde konuştu.

 

PROJELER HALKA YÖNELİK

“Ülkede yaşanan krizi iliklerimize kadar hissettiğimiz bu günlerden kurtuluş CHP’nin iktidar olmasından geçecektir” diyen Gökhan Orhan; “Bu projeler bir hayal ürünü değildir. Hepsi tek tek incelenerek, araştırılarak, çalışması yapılarak hazırlanmıştır. Matbaaya basıma giderken düşen sayfalarımız yoktur. Çünkü bizim her düşüncemiz halktan yana olmuştur. Halkımızı asla unutmayız, biz halkın partisiyiz o yüzden bütün projelerimizin temelinde halk vardır” dedi.

 

KOCAELİ ŞAHA KALKACAK

“İlçe gençlik kollarımız çalışmalarını sürdürüyor. Önümüzdeki günlerde çalışmalar daha da hızlanarak devam edecek. Kocaeli’de sıkmadık el bırakmayacağız. Projelerimizi herkese anlatıp halkımızdan emanet bir oy isteyeceğiz” diyen İl Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Orhan, “İşçi Kenti Kocaeli’de CHP’yi bu dönem şaha kaldıracağız” dedi.

 

GEBZE’DE BÜYÜK 23 NİSAN YÜRÜYÜŞÜ

23 Nisan’da Gebze Trafo Meydanından Cumhuriyet Meydanına doğru bir yürüyüş gerçekleştireceklerini söyleyen Orhan “Gebze Gençlik Kollarımız bir fener alayı düzenliyor. Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere, çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını unutturmaya, asimile etmeye çalışanların aksine coşkulu bir bayram yürüyüşü gerçekleştirmek için Gebze Trafo Meydanından bir yürüyüş gerçekleştireceğiz” diyen İl Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Orhan, Tüm Kocaeli halkını Saat 19.00’da Gebze’ye yürüyüşe davet ederek açıklamasını sonlandırdı.

23 Nisan 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR