Evleri yanan aileye Büyükşehir sahip çıktı

Evleri yanan Fethi ve Pembegül Ünver ailesine Büyükşehir Belediyesi sahip çıktıKocaeli Büyükşehir Belediyesi sobadan çıkan köz nedeni ile evleri yanan...

BÜYÜT


Evleri yanan Fethi ve Pembegül Ünver ailesine Büyükşehir Belediyesi sahip çıktı
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi sobadan çıkan köz nedeni ile evleri yanan Ünver ailesine sahip çıktı. Evleri kullanılamaz hale gelen Fethi ve Pembegül Ünver çifti Büyükşehir Barınma Merkezi’ne alındı.

BARINMA MERKEZİ’NE
YERLEŞTİRİLDİLER
İzmit Serdar Mahallesi Duman Sokak’ta Fethi Ünver ve eşi Pembegül Ünver’in yaşadığı evde önceki gün sabah saatlerinde yangın çıkmıştı. Sobadan sıçrayan köz sebebiyle evleri yanan ve kullanılamaz hale gelen Ünver çiftine Büyükşehir Belediyesi kucak açtı. Ünver ailesi Büyükşehir Belediyesi Barınma Merkezi’ne yerleştirildi.
EV EŞYASI YARDIMI
Üç öğün yemek, sağlık ve temizlik ihtiyaçları karşılanan ve çiftin akrabaları ile irtibata geçildi. Akrabaları kendilerine ulaşana kadar Barınma Merkezi’nde kalacak olan çifte soysal yardım uzmanlarının incelemeleri sonucunda Büyükşehir tarafından ev eşyası yardımı da yapılacak.

24 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR