Erkekler baba olunca kendi babalarına...

Yapılan ‘Babalar Günü Araştırması’na göre erkekler, baba olduktan sonra kendi babalarına hediye için daha az bütçe ayırıyor. Babalar için en çok terc...

Yapılan ‘Babalar Günü Araştırması’na göre erkekler, baba olduktan sonra kendi babalarına hediye için daha az bütçe ayırıyor. Babalar için en çok tercih edilen hediyeler içerisinde ise gömlek ilk sırada yer alıyor.

 

ALANLAR DÜŞÜK KALDI

1.632 kişinin katıldığı ankette baba olan erkeklerin baba olmayan erkeklere kıyasla babalarına daha fazla hediye alması araştırmadan çıkan çarpıcı sonuçlardan birisi oldu. ‘Babalar Günü’nde babanıza hediye alır mısınız?’ sorusunu yanıtlayan çocuk sahibi erkeklerin yüzde 51.8’i babalarına hediye almadıklarını belirtirken, hediye aldıklarını belirtenlerin oranı yüzde 48.2 oldu.

 

HEDİYE BEKLİYORLAR

Baba olmayan erkeklerin ise yüzde 52.9’u babalarına hediye aldıklarını ifade ederken almayanların oranı yüzde 47.1 ile daha geride kaldı. Gittigidiyor’a göre, buna karşın babaların yüzde 54.3’ü çocuklarından Babalar Günü’nde hediye beklediklerini ifade etti.

 

13 Haziran 2016 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR