Mutlu: SP meclise girecek

Saadet Partisi (SP) İzmit İlçe teşkilatı önceki akşam Necati Gençoğlu Kültür Merkezi’nde SP Genel Başkan Yardımcısı Mesut Doğan’ın da katılımıyla div...

Saadet Partisi (SP) İzmit İlçe teşkilatı önceki akşam Necati Gençoğlu Kültür Merkezi’nde SP Genel Başkan Yardımcısı Mesut Doğan’ın da katılımıyla divan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya SP İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, İzmit İlçe Başkanı Zafer Mutlu, Derince İlçe Başkanı Halil Kayın, ilçe yöneticileri ve partililer katıldı. Toplantıda ocak ayı değerlendirmesi yapıldı.

 

TEMELLER ATILDI

Toplantıda ilk olarak konuşan ilçe başkanı Zafer Mutlu, “O kadar baskıya rağmen milli görüş davamızı bitiremediler. İktidara yürüyüşümüz başlamıştır. Milli görüşün tek temsilcisi SP’dir. Her gittiğimiz yerde büyük hürmet görüyoruz. Saadet Partisi’ni birlikte iktidara taşıyacağız bunun temellerini attık” diye konuştu.

 

BÖLÜNMEK ÜZEREYİZ

Sözlerinin devamında Mutlu, “Bize ‘Bu hükümet yol yapıyor, baş örtüsünü serbest bırakıyor ne istiyorsunuz diyorlar, bunları teşekkür ediyoruz ama bunu sabah akşam televizyonlarda gösterip milleti aldatabilirler, bizi aldatamazlar. 13 yıllık AKP iktidarında İsrail en büyük kazanımlarını elde etmiştir. İsrail ile ticaret rekor seviyede artmıştır. Bölünmenin eşiğine gelmiş durumdayız. İşsizlik tarihinin en büyük seviyesine çıkmıştır” şeklinde konuştu.

 

HEDEF BARAJI GEÇMEK

İktidarın havuz medyası oluşturduğunu ve gerçekleri sakladığını iddia eden Mutlu, “Yaptıklarını saklamak için oluşturdukları havuz medyasıyla halkın bunu görmesini engelliyorlar. Bu ülkede acilen milli sanayi hamlesi başlatılması gerekiyor. İslam Birliği sağlanmalıdır. Bunu yapabilecek tek parti SP’dir. Partimizi 7 Haziran’da meclise sokmak için çalışıyoruz. Halka davamızı anlatacağız” ifadelerini kullandı.

 

TÜRKİYE ÇARESİZ

Daha sonar konuşan il başkanı Sinan Ejderoğlu, 45 yıldır Saadet Partisi’nin milleti aldatanlara izin vermeyeceklerinin altını çizdi ve samimi olduklarını söyledi. Genel Başkan Yardımcısı Mesut Doğan ise seçimlere 3 ay kaldığını belirterek, “Bu seçim çok önemli. Bu sebeple geri kalan günlerimizde sorumluluğumuz çok fazla. Tarih boyunca onların hedeflerine engel olan Türkiye ilk defa bu kadar çaresiz kaldı. Bu zehri ortadan kaldırmak için gece gündüz çalışmalıyız” dedi.

 

PLANLAR BOZULACAK

Doğan, şöyle konuştu: “Bugün ülkemiz çok karanlık ve hassas süreçten geçiyor. Bu toprağın insanlarını kullana kullana hedeflerine doğru gidiyorlar. Türkiye, istikrarsızlaştırıldı ve şimdide kutuplaştırılıyor. İstanbul’u beraber fetheden Çanakkale’de birlikte savaşan insanların birbirine kutuplaştırıldığı dönemden geçiyoruz, ama bu kadro onların bütün planlarını bozacak" Serkan BORLAK

15 Şubat 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

bir mağdur - ejderoğlu insanları aldatanlara izin vermeyeceğiz diyorsun,bir gurup garibanı mağdur edip kaçmadın mı

Yanıtla . 0Beğen 15 Şubat 14:50
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR