Yanan AVM’de inceleme yaptılar

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile Kocaeli Valisi Ercan Topaca, yangında ağır hasar gören NCity AVM’de incelemelerde bulund...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile Kocaeli Valisi Ercan Topaca, yangında ağır hasar gören NCity AVM’de incelemelerde bulundu. Başkan Karaosmanoğlu ile Vali Topaca, iş yerleri hasar gören esnafa ve çalışanlara geçmiş olsun dileklerini de iletti.

YÖNETİCİLERDEN BİLGİ ALDILAR
Başkan Karaosmanoğlu ile Vali Topaca’ya NCity AVM’deki incelemelerinde İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, İzmit Kaymakamı Sabit Kaya, Büyükşehir İtfaiye Daire Başkanı Doğan Kara eşlik etti. Yangında büyük bölümü hasar gören alışveriş merkezinin girişinde ve katlarda incelemelerde bulunan Başkan Karaosmanoğlu ile Vali Topaca, NCity yöneticilerinden de bilgi aldı.

ESNAFA VE ÇALIŞANLARA GEÇMİŞ OLSUN
Yangında can kaybı yaşanmamasının sevindirici olduğunu dile getiren Başkan Karaosmanoğlu ile Vali Topaca, iş yerlerinde durum tespiti yapmaya çalışan esnaf ve personeli de ziyaret etti. Başkan Karaosmanoğlu ile Vali Topaca, alışveriş merkezinin esnaf ve çalışanlarına geçmiş olsun dileklerini iletti. Öte yandan Başkan Karaosmanoğlu ile Vali Topaca, inceleme gezisi öncesinde İzmit Belediye Başkanı Doğan, kaymakam Kaya, İtfaiye Daire Başkanı Kara ve İŞKUR İl Müdürü Öztekin Kaşukçi’nin katılımıyla bir toplantı yaptı.

16 Ocak 2012 Kocaeli- Asayiş


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR